Ubuntu 11.10 przez wubi nie widoczne

zainstalowałem przez wubi ubuntu 11.10 na windows 7 i jest nie widoczne przy uruchamianiu komputera, do wyboru jest tylko windows 7… Co zrobić?

Ile razy mówiłem, że nie bawić się WUBI, a po prostu zainstalować obok co jest banalne i nic nie psuje (chyba, że będziesz chciał zepsuć to inna sprawa :). WUBI to taka droga na skróty. Niby wydaje się prosta i szybsza, ale czasem może to być tylko pierwsze wrażenie. Moim zdaniem lepiej jest zainstalować Ubuntu obok, korzystać bez żadnych ograniczeń i z maksymalną szybkością.

Co zrobić? Proponuję usunąć Ubuntu poprzez Dodaj/Usuń programy I zainstaluj obok z płyty/pendrive’a.

Po pierwszej aktualizacji Ubuntu (jeśli na nią zezwolisz), prawdopodobnie nie uruchomisz żadnego systemu.

Najrozsądniej postąpisz idąc za radą @-Łukasz-

Zanim zainstalowałem Ubuntu na jego własnych partycjach, kilka razy instalowałem go wykorzystując wubi. Nigdy nie było żadnych problemów. Robiłem to na Windows XP i Windows 7. Aktualizacja Ubuntu też niczego nie popsuła. Być może autor posta zainstalował GRUB w niewłaściwym miejscu?