Ubuntu 12.04 Gnome Wygląd ikon na pulpicie

Mam Ubuntu12.04 z Gnome i nie wiem jak zmienić wygląd ikon na pulpicie. Chodzi o ikony plików obrazków(jpg, png).

Obecnie,zamiast ikon wyświetlają mi się tak jakby miniatury obrazków. Podobnie jest z plikami pdf.Nie wyświetla mi sie ikona pdf tylko miniatura danego pliku.

Próbowałem wgrać jakieś inne tematy z ikonami, ale zmieniają się tylko ikony folderów i ikony w menu systemowym. Będę wdzięczny za podpowiedź

Dodajesz PPA Faenza i instalujesz podstawowy temat ikon Faenza:

sudo add-apt-repository ppa:tiheum/equinox && sudo apt-get update && sudo apt-get install faenza-icon-theme

Dodajesz PPA Ubuntu Tweaki instalujesz Ubuntu Tweak:

sudo add-apt-repository ppa:tualatrix/ppa && sudo apt-get update && sudo apt-get install ubuntu-tweak

Uruchom Ubuntu Tweak i w sekcji wygląd dostosuj sobie wygląd ikon.

Dzięki za odpowiedź ale nie pomogło. W Tweak w wygląd - styl ustawiłem styl ikon: faenza-darker, zmieniło mi wygląd ikon wszystkich poza ikonami obrazków i pdf na pulpicie, które dalej są miniaturkami zawartości. żaden ze znajdujących się tam stylów tego nie zmienia. Jakieś inne propozycje?

:arrow: Poczytaj.

Dzięki, pomogło

Programy-Akcesoria-Pliki, a tam Edycja-Preferencje-Podgląd: wyświetlanie miniaturek:nigdy