Ubuntu 12.10 się sypie-Błędy systemu (Co chwilę inny)

Witam :slight_smile:

Mój Ubuntu 12.10 zaczyna się psuć a mianowicie co chwilę daje błędy systemu . Zaraz dodam jakiś wystarczy zresetować i gdyby nie fakt iż po reinstalacji musiałbym myśleć (znowu) co zrobić aby naprawić wi-fi (sterowniki Broadcom…) w moim laptopie już dawno byłby Mint (pewnie tylko do czasu wydania ubuntu 13 ale jednak) ponieważ jak czytałem w Mincie problemów ze sterownikami brak.Dodatkowo laptop czasami się poprostu…wyłącza,sam z siebie.Już nawet nie pobieram aktualizacji systemowych,po prostu czekam aż będzie kupiony inny laptop i wtedy będę eksperymentował z Ubuntu i wi-fi.

Musiałem nazwać tak temat ponieważ błąd jest coraz to inny :).

Zaraz zedytuję,nie wiem co ten Linux Mint ma w sobie ale ciągnie mnie do niego bardzo :slight_smile:

Błąd:

ExecutablePath

/usr/lib/udisks2/udisksd

Ubuntu 12.10 u mnie też sprawiał problemy, o dziwo pomogło przywrócenie oryginalnej zawartości pliku sources.list (nie polecam brać z ubuntu.pl).

Z tego co znalazłem w sieci udisksd prawdopodobnie związany jest z kontrolowaniem urządzeń w systemie, tzn. montowanie.

Nie wiem co z tym zrobić, ale znalazłem ten błąd na bugs.launchpad.net, w Ubuntu 12.10, więc może go naprawią

Jeśli chodzi o Linux Mint, fajny system, ale z niecierpliwością czekam na Ubuntu 13, i jego nowości (chyba z sentymentu)

Dzisiaj znalazłem gazetę o LINUXACH :o na płycie mint,rosa i slax(?) cena 9 90€. To będzie moje czasopismo :slight_smile:

Co do tematu-niedługo dam dodatkowe informacje .

Edycja:Linux Ubuntu 12.10 przed chwilą poprosił mnie o hasło zaczął wyłączać system i bardzo szybko go zamknął po włączeniu poprosił mnie o hasło.

Teraz jednak nie ma błędów systemu.

Dodane 14.04.2013 (N) 8:32

Aktualizacja

Błąd:

/usr/bin/Xorg

Jakoś tak.

To niestety normalne w tej wersji Ubuntu. Polecam powrót do 12.04 LTS lub poczekać 2 dni na nowe 13.04.

Ciekawe czy dzięki aktualizacji ubuntu się nie popsuje.

W Ubuntu aktualizacje nigdy nie sprawiały mi problemu, ale akurat z 12.10 nie wiadomo jak będzie :slight_smile:

13.04 jest najnowszą wersją. 12.10 ma wiele problemów tak jak 12.04.

W 12.04 nie spotkałem najmniejszych problemów ze stabilnością, czy płynnością działania czego nie napiszę o 12.10 czy 13.04.

13.04 działa bardzo stabilnie i przyśpieszyli Unity. Na moim laptopie świetnie działa. Na 12.04 mogę podać przykład z niestabilnością i wysypaniem (np. wysypanie się Xfce4 i Unity lub po instalacji kernela 3.5).