Ubuntu 12.10 wifi nie pracuje

hm . Wiesz musisz po pierwsze wejsc na sterowniki systemu i zobaczyc czy ci jakis nie brakkuje.jezeli beda tam zainstalowane dodatkowo z broadcom to je tam wylacz. Pozniej sprobuj zainstalowac przez terminal, oczywiscie z wlaczona siecia. Pisze z telefonu wiec jezeli te komendy nie dzialaly i teraz tez nie beda , to wysle inne pozniej

W Ubuntu ten plik nazywa się blacklist.conf, podałem z przyzwyczajenia skróconą wersję.

Jeśli nie wiesz, który to dokładnie plik, a masz sterownik jako plik exe, potrzebny Ci będzie cabextract, abyś mógł wyodrębnić pliki zawarte w pliku exe, następnie szukasz pliku z rozszerzeniem inf.

Chwilowo zawieszam wątek.

Proszę moderatora o usunięcie tematu.

Pozdrawiam i dziękuje.

Dodane 02.03.2013 (So) 21:20

Ponawiam wątek.

Myślę że problem jest z kartą sieciową,ponieważ gdy wpiszę w google : Broadcom Wireless Drivers Linux jest kilka problemów.

Proszę aby ktoś pomógł mi poszukać sterowników wi-fi do karty sieciowej firmy BROADCOM.

Dziękuje.

Ale po co chcesz szukać sterowników, one już pewnie są w systemie :slight_smile: Problem wynika pewnie z jakiegoś babola w zamkniętych sterownikach od Broadcoma i konieczności użycia otwartych - albo na odwrót.

Najlepiej, jakbyś podrzucił, jaka to jest karta (jak masz tam Linuksa, żeby nie klikać po oknach i ustawieniach systemu, wklep w terminalu: lspci -v | grep Broad ).