Ubuntu 12 Nie uruchamia się

(Grashpl) #1

Witam. Problem wygląda w ten sposób:

-Podczas tworzenia wirtualnego dysku przez PlayOnLinux laptop się zawiesił. Dźwięk działał (leciała miła muzyczka) oraz mysz, ale obraz odmawiał posłuszeństwa. Chciałem zostawić go, być może by się sam problem naprawił ale tak się nie stało. Wszelkie próby nic nie dawały. Wyłączyłem laptop. I to był mój błąd, ponieważ teraz przy próbie włączenia Ubuntu pojawia się ekran ładowania i nagle czarny ekran z znakiem "_", a czasem i bez. Próbowałem wpisać hasło pomimo czarnego ekranu ale nic to nie dawało. Jeśli podczas ładowania nacisnę E, nic to nie daje, chociaż mogę wejść w Grub (mam na myśli wciśnięcie ESC). Mam Polski Remix instalowany przez Wubi. Można naprawić ten problem? A jeśli nie, to jest sposób, żeby odzyskać pliki? Mam Ubuntu zainstalowane obok Windows 7. Dziękuje za chęć pomocy :slight_smile:

(enedil) #2

Jesteś w stanie uruchomić Windows? Wubi jest szczególnie wrażliwy na siłowe wyłączanie systemu. Jeżeli możesz rozważyć ponowną instalację, to mogę przedstawić moją poradę - miałem podobnie około 2 lat temu.