Ubuntu 14.04 - zle wyświetlający się YouTube

(duttypaul) #1

Witam !

Ktoś wie jaka może być przyczyna ? tylko YouTube mnie denerwuje, że nie chce się wyświetlać prawidłowo.

(Greywolf) #2

Próbowałeś przeczyścić pamięć cache przeglądarki?

(duttypaul) #3

Tak, próbowałem odinstalować, zainstalować ją jeszcze raz, nic to nie dało.. na Win7 nie mam żadnych problemów, słyszałem kiedyś, że dostawca internetu może blokować niektóre strony. Jakieś inne pomysły ?

(marcin82) #4

Zmiana DNS, podaj wynik:

cat /etc/resolv.conf

(S3BA_) #5

Zobacz jak będzie działać kiedy zainstalujesz Googlechrome. Flash nie jest rozwijany na linuxie od wersji 11, tylko google do swojego chrome rozwija ten pakiet.

(Bartekboinski) #6

@S3BA_ Co to ma do rzeczy?! Do działania YouTube nie jest wymagany Flash.

Spróbuj zrobić tak… naciśnij alt, potem widok, styl strony, styl podstawowy.

No i jak usuwasz Firefoksa, musisz się pozbyć katalogu użytkownika, czyli ~/.mozilla/firefox. Inaczej dane przeglądarki zostaną zachowane.

(Greywolf) #7

A.. Mi chodziło o wyczyszczenie cache w ustawieniach Ff, do tego nie trzeba odinstalowywać przeglądarki :wink:

(duttypaul) #8

Próbowałem, jednak to nic nie dawało.

Cache czyściłem, zainstalowałem przeglądarkę jeszcze raz , ale dalej nic. Na wszystkich przeglądarkach jest to samo, Chrome, Chromium, Firefox, Opera.

ten katalog co podawałeś też usuwałem, zmiana stylu też nic nie dawała.

(Bartekboinski) #9

Tak jak napisał marcin'82 – podaj jakie masz DNS–y. I zawartość /etc/hosts najlepiej.

cat /etc/resolv.conf

cat /etc/hosts

(duttypaul) #10

Jedynym rozwiązaniem, które pomogło było przeinstalowanie systemu. Teraz wszystko jest ok! Wielkie dzięki za odpowiedzi!