Ubuntu 14.04 - zle wyświetlający się YouTube

Witam !

Ktoś wie jaka może być przyczyna ? tylko YouTube mnie denerwuje, że nie chce się wyświetlać prawidłowo.

Próbowałeś przeczyścić pamięć cache przeglądarki?

Tak, próbowałem odinstalować, zainstalować ją jeszcze raz, nic to nie dało… na Win7 nie mam żadnych problemów, słyszałem kiedyś, że dostawca internetu może blokować niektóre strony. Jakieś inne pomysły ?

Zmiana DNS, podaj wynik:

cat /etc/resolv.conf

Zobacz jak będzie działać kiedy zainstalujesz Googlechrome. Flash nie jest rozwijany na linuxie od wersji 11, tylko google do swojego chrome rozwija ten pakiet.

@S3BA_ Co to ma do rzeczy?! Do działania YouTube nie jest wymagany Flash.

 

Spróbuj zrobić tak… naciśnij alt, potem widok, styl strony, styl podstawowy.

No i jak usuwasz Firefoksa, musisz się pozbyć katalogu użytkownika, czyli ~/.mozilla/firefox. Inaczej dane przeglądarki zostaną zachowane.

A… Mi chodziło o wyczyszczenie cache w ustawieniach Ff, do tego nie trzeba odinstalowywać przeglądarki :wink:

Próbowałem, jednak to nic nie dawało.

Cache czyściłem, zainstalowałem przeglądarkę jeszcze raz , ale dalej nic. Na wszystkich przeglądarkach jest to samo, Chrome, Chromium, Firefox, Opera.

ten katalog co podawałeś też usuwałem, zmiana stylu też nic nie dawała.

Tak jak napisał marcin’82 – podaj jakie masz DNS–y. I zawartość /etc/hosts najlepiej.

cat /etc/resolv.conf

cat /etc/hosts

Jedynym rozwiązaniem, które pomogło było przeinstalowanie systemu. Teraz wszystko jest ok! Wielkie dzięki za odpowiedzi!