Ubuntu a Nike+ Connect.exe pod Windowsa - będzie działało?

Cześć,

Kupiłem sobie niedawno opaskę Nike+ SportBand i chciałbym się Was zapytać czy ktoś ją może ma i czy współpracuje ona z linuxem przez program Nike+ Connect.exe ? Ją podłącza się normalnie do USB, a ona uruchamia z kolei ten program.

Na niektórych zagranicznych forach czytałem, że podobno ten program nie działa nawet z emulatorami czy coś takiego. Wobec tego mam też prośbę - czy ktoś mógłby pobrać ten program stąd:

:arrow: http://www.nikeplus.com/downloads (link jest w kolumnie po prawej stronie, pod nazwą Pobierz program do obsługi opaski Nike+ SportBand)

i zainstalować, a potem sprawdzić czy się uruchomi na jakimś emulatorze ?

Byłbym bardzo wdzięczny, bo niedługo planuję przesiadkę na Ubuntu, a nie chce mi się stawiać maszyny wirtualnej z Windowsem specjalnie dla jednego programiku :roll: Także jakby ten program odpalił, to było by fajnie…

Pozdro :wink:

Zainstalowałem program, uruchomił się, ale czy będzie działał prawidłowo, tego nie wiem. Ubuntu 11.04, Wine 1.3.27.

OK, wielkie dzięki za test.

Quentin ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę zapoznać się w pierwszej kolejności z regulaminem forum, a następnie z tym tematem. Po zapoznaniu się proszę poprawić tytuł tematu, używając przycisku zmien.gif