Ubuntu - brak możliwości instalacji motywu

witam

nie mogę zainstalować żadnego motywu - jaki bym nie wybrał to :błąd plik aero nie jest poprawnym motywem i tak wszystkie - najlepsze jest to,że nawet motywy które wcześniej używałem i instalowałem też nie sa wg ubuntu poprawne … już

instaluje motywy - system - preferencje - wygląd - zainstaluj

proszę o pomoc

Rozpakowany folder wrzucasz do /home/USER/.themes i powinno dzialać

chodzi o instalacje tego

http://gnome-look.org/content/show.php/ … tent=57352

No to GTK2 style robisz tak jak napisałem

no dlatego pytam :frowning: nie działa nie mam w wyborze wyglądu

// Połączono posty.

ok wiem ,że to co rozpakuje trzeba jeszcze raz rozpakować ale mimo wszystko nie działa

jak naprawić by móc instalować motywy przez preferencje wygląd ?

wie ktoś jak to naprawić ? szczerze mówiąc kilka innych spraw też się rypło w tym ubuntu… lepiej dopracowana była 7.10 a nie chce mi się przeinstalowywać bo za raz będzie 8

własnie teraz odmówił posłuszeństwa gimp 6 paz 2008 2132 ani otwórz za pomocą ani sam program nie startuje , czy tu coś działa ? nie wiem samo się psuje :frowning:

jeśli chodzi o motyw ramek to jest walnięty… co do przeźroczystości w ramce to przy użyciu zwykłych gnomowych(tj ramki z metacity) motywów można uzyskać efekt przeźroczystości ale tylko przy włączonym compizie ;] nie spotkałem się z motywem z przeźroczystą ramką który byłby pod metacity ;p ale spotkałem takowe pod emeralda ;] i zdarzało się że bywały one w dziale z motywami gtk 2.x na gnome-look ;]