Ubuntu - problem z aktualizacją systemu do nowszej wersji

Witam obecnie mam jakąś wersję z serii 10 i chcę zaktualizować system do 11 i mam problem bo podczas aktualizacji pokazuje się coś takiego

zrzutekranuoknobeznazwy.png

Co można zrobić aby dało się zaktualizować?

Z tego co tu czytam to pracujesz na ubuntu tak? Powiedz proszę jeszcze jaką masz obecnie wersję ubuntu, i do jakiej wersji chcesz zaktualizować system.

Nie wiem przypadkiem czy przyczyną nie jest to, że ubuntu musi być aktualizowane ‘po kolei’

na przykład: nie można przejść od razu z 10.10 do 11.10 ponieważ wcześniej na drodze ‘stoi’ 11.04, tak?

ktoś to może potwierdzić?

Tak na ubuntu,obecnie mam wersję 10.04 lub 10.10 nie pamiętam dokładnie a chcę zaktualizować do 11.10,ostatnio instalowałem też ubuntu na 2 komputerze i tam normalnie z takiej samej wersji zaktualizowało do 11.10 a na tym 1 coś się nie udaje.

Dodane 26.04.2012 (Cz) 8:52

Jak się nie da trudno,nie będę na nowo systemu instalował ale może ktoś miał taki problem i mi pomoże :),linuxa używam i tak tylko czasem jak chce się szybko uruchomić system i coś sprawdzić bo windows się dłużej włącza.

Ja tylko dodam coś od siebie, jeżeli zależy ci na szybkości włączania systemu to polecam ci Lubuntu zamiast Ubuntu. Jest to system przeznaczony dla starszych komputerów, ale na tych nowszych działa jak rakieta :slight_smile:

Nie narzekam na szybkość włączania Ubuntu jest ok wiec nie chce zmieniać ale dzięki za rade :slight_smile: