Ubuntu się nie uruchamia

(Sebix99) #1

Witam zainstalowałem ubuntu 10.04 LTS przez WUBI na partycji G: (C-Windows,D,E,F,G) według poradnika wszystko dobrze, ale gdy uruchamiam to jest napis UBUNTU i ładowanie a powinno mi pokazać okienko logowania.

Po odczekaniu godziny nic mi się nie pokazuje ciągle głupi napis "UBUNTU" i zmienaijące się kropeczki, ale jak wcisne "DELETE" to pokazuje mi jakiś tekst i tam są chyba z 1-2 errory.

Proszę o pomoc i nie pisać, że mam nagrać na płyte ponieważ nie mam nagrywarki jedynie pendrive

(adami) #2

Z tym to do wróżki .

Nic nie stoi na przeszkodzie aby zrobić live na pendrive lub normalnie zainstalować.

(kondziu jah) #3

Moja magiczna kula niewyraźnie pokazuje te errory. Możesz je przepisać?

(Sebix99) #4

sprubuje ale live? prubowałem nie działa

(kondziu jah) #5

Fusy też mi się skończyły. Możesz napisać co dokładnie zrobiłeś? Co nie działa? W którym miejscu przestaje działać?

(Sebix99) #6

otóż włączam komputer i jest wybur systemu wybieram ubunt i pokazuje napis i na tym staje tylko te głupie kropki migaja a nawet przez noc sie to nie zrobiło

(kondziu jah) #7

Podczas ładowania się kropek spróbuj przełączyć się do ładowania tekstowego. Prawdopodobnie zrobisz to klawiszem [del] lub kombinacją [lewy_ctrl]+[lewy_alt]+[f1]. Komunikaty lub ich zdjęcie zamieść na forum.

(Kaka') #8

SeBiX99 ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę zapoznać się w pierwszej kolejności z regulaminem forum, a następnie z tym tematem. Po zapoznaniu się proszę poprawić tytuł tematu, używając przycisku zmien.gif