Ubywa miejsca z dysku C

witam

mam problem z ubywającym miejscem na dysku ce i nie wiem gdzie się to podziewa. Co dziwniejsze dysk ma pojemność 7,81gb jak wejdę w dysk po zaznaczeniu wszystkich elementów we właściwościowych zajmują 5.96 gb.

http://yfrog.com/j5aaaaarqj tak to wygląda

system operacyjny xp z góry dziękuje za pomoc

Wyłącz i włącz przywracanie systemu.

PPM na Mój Komputer > Właściwości > Przywracanie systemu > zaznacz przywracanie systemu na wszystkich dyskach > zastosuj > teraz odznacz ten ptaszek i ok.

Było wielokrotnie na forum. Ochrona systemu itp. Ustaw, aby wyświetlał wszystkie pliki, oczyść ze “śmieciowych” plików i będzie się zgadzać.

W lapkach szczególnie tych starszych przy fabrycznym systemie to norma. Spróbuj wyłączyć hibernację (panel sterowania > opcje zasilania) oraz ograniczyć miejsce na przywracanie systemu (właściwości komputera). Możesz też ograniczyć miejsce zajmowane przez kosz systemowy przez co uzyskasz trochę wolnego miejsca (kosz > właściwości).

zapomniałem dodać ze to nie laptop tylko PC zaraz sprawdzę czy działa to przywracanie systemu.

co mam dokładnie oczyści z systemu sory za takie lamerskie pytanie ale nie jestem aż tak biegły w tych sprawach.

trochę pomogło oczyszczenie historii z opery ale to uwolniło tylko kilkadziesiąt mega

Usuń wszystkie punkty przywracania systemu prawoklik na ikonkę dysku C -> właściwości -> oczyszczanie dysku

Zauważ też że miejsce zajmują pliki w moich dokumentach

dzięki narazie pomogło uwolniło się 2gb Zobaczymy czy nie będzie znikać . Wyłączyłem to przywracanie systemy.

komputer widmo :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :slight_smile: :lol: :slight_smile: :smiley:

Dodane 25.07.2010 (N) 11:05

ja raz widziałem filmiki że komputer sam sie włączył :!: :o :smiley:

Jeśli wyłączyłeś to znikać nie będzie, ale lepiej od czasu do czasu przeczyszczać a potem ponownie włączać.

Uwierz mi że ta funkcja się przydaje…