Ubywa miejsce na dysku C

Witam,

 

mam taki problem z dyskiem C, a mianowicie - ubywa mi na nim miejsce.

 

Nie jest to związane z przywracaniem systemu - już zrobiłem usuwanie wszystkich punktów i to nie pomogło.

 

Dziękuję za pomoc.

Jak dokładnie ubywa Ci miejsce? Sprecyzuj kiedy to się dzieje a także czy chodzi Ci o : 100 GB /50 GB zajętych // Po jakimś czasie 100GB/ 52 Gb Zajęte .

Ogólnie miałem wolne jakieś 50 GB (na 200 GB). Ubyło około 23-24 GB. Teraz jest 26 GB wolnego miejsca.

A nie wgrywają się żadne gry? czy aktualizacje od pewnego czasu? Dysk C (Myśle ,że mówimy o tym dysku ,na którym jest zainstalowany system) jest taki specyficzny folder z ważnymi danymi jest to %appdata% - pod tą komendą możesz odpalić ten folder(za pomocą uruchom) w nim znajdują się jak sama nazwa mówi : app - application ; data (czyli dane aplikacji) są to jak wspomniałem ważne dane i najlepiej jest ich nie usuwać . Sprawdź czy jest tam duży spis folderów,plików itp. 

Czy komputer działa cały czas na tym samym systemie czy może uaktualniałeś system do jakiejś nowszej wersji?

Przeskanuj dysk za pomocą SpaceSniffer

Kliknij prawym na SpaceSniffer i wybierz Uruchom jako administrator.

Użyj CCleaner i napisz ile odzyskałeś.

http://www.dobreprogramy.pl/CCleaner,Program,Windows,13061.html

Windows jest strasznie zasobożerny. U mnie sam katalog windows na partycji “C” zajmuje 37 GB po wszystkich czyszczeniach i nic z tym już nie można zrobić.

Witam,

 

A to nie jest tak że katalog C:\Windows\Installer strasznie puchnie z czasem a zabawa z usuwaniem jego zawartości jest proszeniem się o kłopoty?

 

Pozdrawiam,

 

mr-owl

wise care odkurzacz i ccleaner z ccenhancer usunie wiekszosc zbednych plików.

 

niestety to jest normalka sprawa bo na C sporo rzeczy się zapisuje:) fakt że ten przyrost jest troche za wielki może jakaś infekcja MBAM adwcleaner by się przydał skan.

mam na C zainstalowane aplikacjei 27GB w całości

 

popieram

Pobierz i przeskanuj dysk C programem WinDirStat - w ten sposób dojdziesz do tego, co zajmuje najwięcej miejsca.