Ubywa wolnej przestrzeni :(

Silent:

komp spowolnił, coś zżera wolne miejsce na twardym systemowym, nie pomagają Ccleaner, Easy Cleaner, ATF Cleaner, oczyszczanie dysku itd.

Nic nie instalowałem a miejsca ubywa i to w potwornym tempie, w dodatku nic ostatnio nie instalowałem.

Otwórz Notatnik i wklej w nim to:

Plik >>> Zapisz jako >>> Zmień rozszerzenie z TXT na Wszystkie pliki >>> Zapisz pod nazwą FIX.REG i uruchom go w trybie awaryjnym.

Czy to Twój program ??

jeśli nie to usuń folder w awaryjnym.

Po wykonaniu nowe logi.

Zastosuj się do tego Tematu i zmień tytuł tematu na konkretny inaczej KOSZ

Pozdrawiam Gutek2222

Oto logi po opisanych przez Ciebie zabiegach:

Silent:

Dziwna sprawa, w awaryjnym jest napisane że na dysku C: jest 451 MB wolnej przestrzeni, gdy uruchomiłem w normalnym pokazuje, że jest 41 MB… Co jest?! Czyściłem już wszystko i wszystkim co się da i dalej marne efekty. Sytuacja jest trudna.

PS:Ten programik: “Name of App” = “D:\Programy\nagr\Liveupdate.exe” [" "] jest jak najbardziej mój. Pomocy :frowning:

Złączono Posta : 30.12.2006 (Sob) 13:12

Oto logi po opisanych przez ciebie zabiegach:

Silent:

Dziwna sprawa, w awaryjnym jest napisane że na dysku C: jest 451 MB wolnej przestrzeni, gdy uruchomiłem w normalnym pokazuje, że jest 35 MB MB… Co jest?! Czyściłem już wszystko i wszystkim co się da i dalej marne efekty. Sytuacja jest trudna.

PS:Ten programik: “Name of App” = “D:\Programy\nagr\Liveupdate.exe” [" "] jest jak najbardziej mój. Pomocy :frowning:

Usuń jeszcze ten plik w awaryjnym, a wpisy w hjt - przepraszam za małe niedopatrzenie.

Start >>> uruchom >>> regedit >>> Powinien otworzyć się edytor rejestru w którym przejdź do:

HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlSet\Control\Session Manager

Kliknij podwójnie na znajdującą nie tam wartość BootExecute i w okienku które się otworzy skasuj wszystko poza autocheck autochk *

Po wykonaniu nowe logi.

Zajrzyj tutaj:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=119342&

Silent:

Oto nowe logi. Dalej większych efektów nie widać, ale wywalczyłem 40 mb. A to już coś! :mrgreen:

Czysto.

Proponuję przeczyścić rejestr ponieważ masz trochę pustych kluczy (opis) oraz poczytać Optymalizacja i odchudzanie Windowsa XP.