Uceglony Galaxy A3 -Chciałem powrócić do softu 5.1.1 posiadając nougata 7.0

Witam wszystkich forumowiczów. Potrzebuję bardzo Waszej pomocy, przekopałem właśnie internet, ale nie znalazłem rozwiązania dotyczącego mojego problemu. Otóż chciałem wgrać na moim samsungu galaxy A3 (2016) firmware w wersji 5.1.1 (aktualnie mam 7.0), sciągnałem więc odina, paczkę z plikiem oraz sterowniki usb, program widzi telefon plik się załadował, odznaczam opcję re-partition oraz reset f-time, po czym naciskam start i… failed.

Po tym blędzie telefon wisi na niebieskim tle tak jak na załączniku. Dodam że nie mogę wejść w tryb recovery. Po prostu telefon zostaje w trybie download i nic nie idzie zrobić… Myślałem że bootloader nie pozwala już instalować andka 5.1 więc sprobowałem z 6.0 i co ? też lipa. No to mówie aaa wróce do tego mulącego 7.0 i co? Znów ten sam fail… Przyznam szczerze że jestem trochę przerażony… Proszę o pomoc, co mam zrobić? Zmienić lapka i spróbować na komputerze stacjonarnym ? ( aktualnie nie posiadam) . Na lapku mam win 10 64 bitowy… Może to trzeba na 32 ?? Przyznam że jestem lekko szary w tym temacie a wydawało się to takie proste… Może próbować wgrać TWRP (jakiś chyba inny tryb recovery) i może wtedy wejdzie w ten tryb? Przed próbą downgrade’u nie robiłem hard resetu, po prostu wyjąłem karte pamięci i sim no i następnie właśnie chyba załatwilem telefon…An%20error%20has%20occurred%20while%20updating%20the%20device%20software%20Use%20the%20Emergency%20recovery%20function%20in%20the%20Smart%20Switch%20PC%20Software

Załącznika brak.
Skąd pobierałeś obraz ?

An%20error%20has%20occurred%20while%20updating%20the%20device%20software%20Use%20the%20Emergency%20recovery%20function%20in%20the%20Smart%20Switch%20PC%20Software

O takie coś, no i jeszcze mogę wejść w tryb download z napisami u góry

Okej poradziłem sobie, pobrałem najnowszy soft jaki mogl byc z sammobile i najnowszym odinem go wgrałem, tym razem bez failu ![:grinning:] Przyznam że czuję ulgę ale też mały niesmak, ponieważ ten 7.0 mi nie leży za bardzo. Skąd mogę się dowiedzieć czy jest jeszcze możliwość wgrania 6.0 do Galaxy a3 2016? Dziękuje wszystkim za pomoc.

Jak chcesz coś takiego zrobić to przed instalacją zrób i wejdź w tryb recovery i wipe data oraz cache i później zainstaluj 6.NIE zaznaczaj opcjii re-partition tylko auto reboot i F.reset time i plik z romem do PDA i dopiero wtedy flashujesz.

Ja kiedyś robiłem podobne czary mary to musiałem mieć ROM 3-plikowy. Poszukaj w Internecie jak przerobić Rom 1-plikowy na 3-plikowy i jak go wgrać Odinem.