Uciążliwy problem z Google Chrome


(Allutka94) #1

Witam. Od jakiegoś czasu mam problem z Google Chrome, a mianowicie przeglądarka nie ładuje niektórych stron do końca np. radio (http://s4.ifotos.pl/img/beztytuuJ_npesppw.JPG) ładuje się tylko do takiego stanu, żeby się uruchomiło muszę kilka razy odświeżyć.

Czasem też nie reaguje na klikanie, strona się otworzy ładnie a "przycisk" na który należy kliknąć jest jakby nie aktywny, np. tak się dzieje na kwejku (http://s6.ifotos.pl/img/2JPG_npewqqa.JPG) - choćbym klikała milion razy i tak się nie rozwinie, albo na chomiku (http://s6.ifotos.pl/img/3JPG_npesppe.JPG) - te zakładki za nic się nie otworzą, może po kilku odświeżeniach. O i teraz nawet na imageshacku nie działa "Prześlij" :confused:

A np na stronie endomodno nie ładuje mi map. Nie wiem co się dzieje, w innych przeglądarkach wszystko działa jak należy. Próbowałam odinstalować ze wszystkimi ustawieniami, rozszerzeniami itp i nie pomogło. Wie może ktoś o co chodzi??


(Pawel Aleks) #2

sprawdziłem linki strony się ładuje w 2 sekundy, jedna i druga .jaka wersja chrome ? ja , korzystam z liska 20 i wszystko chodzi .proszę podaj wersje chrome

-- Dodane 02.04.2013 (Wt) 20:39 --

a jaka prędkość odbierania danych ? nie są zablokowane reklamy , typy ad -block ?

-- Dodane 02.04.2013 (Wt) 20:45 --

spróbuj zrestartartować modem tak zwane mocny restart szpilka do gniazdka na modemie , z tyły .ale bez prądu !

-- Dodane 02.04.2013 (Wt) 20:54 --

jak masz dość mocny komp , zmień na tę przeglądarke która nie robi problemu .zakładki przekopiujesz . wywal chrome z korzeniami revo unistaler . chyba że bardzo chcesz chrome, to zainstaluj byle jaką przeglądarke ale skopiuj zakładki a pózniej najnowsze chrome 26 i znów ta sama procedura kopiowania zakładek .ale czy jest sens ? może warto przyzwyczaj sie do inne przeglądarki


(Allutka94) #3

Wersja 26.0.1410.43 m

Jest aktualna, właśnie może na starszej wersji by działało wszystko jak dawniej? A może to coś z tą nową polityką plików cookie?


O właśnie zobaczyłam, że wszystko wróciło do normy. Samo. Nie wiem czemu, mam nadzieję, ze na stałe :wink:


(Chillout) #4

Wygląda na problemy z łączem.

Nie ściągałaś w trakcie jakichś plików, nie słuchałaś radia itp?

Na przyszłość najpierw wypróbuj czyszczenie cookies w Chrome: http://support.google.com/chrome/bin/an ... swer=95582


(Allutka94) #5

Tak też robiłam, nie pomagało. Ale działa na szczęście już