Uciążliwy problem z winampem 5,23

Mam uciążliwy broblem z winampem 5,23 ze spolszczeniem z wersji 5,22.

Otóż posiadam skin MDD3 z którego korzystam.

I po uruchomieniu winampa, mam główe okno pod nim mam edytor playlisty. Okok nichpo prawej stronie mam biblioteke.

I problem polega na tym ze gdy importuje swoją playliste bo bublioteki to po dwukliku utwory powinny sie pojawić w bibliotece oraz w edytorze playlisty. Ale nic takiego nie ma miejsca. Podwukliku na playliste nic sie nie dzieje, tylko ze po otworzeniu katalogu przez ekspolator windows i otworeniu playlisty normalnie za pomocą winampa, nagrania pojawiakją sie w edytorze playlisty.

dlaczego tak jest???

Z góry dzuęki za pomoc

POZDRO

Złączono Posta : 13.06.2006 (Wto) 10:39

to juz opanoałem bo jak mam edytor playlisty tom zaznaczam wszystkie i bire send to New playlist. Następnie tytułuje playliste ale pojaia sie nowy problem.

Mianowicie w bibliotece wyświetlaja sie nazwy utworów alw postaci samych znaków zapytania i jakiś dziwnych znaktów a jak klikn4e na jakis plik dwa razy, to w edytorze playlisty tytuł widnieje normalny.

I co to moze być??? A po0za tym cały zcas po imporcie playlisty jest problem bo niec sie nie dzieje.

Zobacze bomoze zainstaluje winampa5,22 full ale pomóżcie.

Pozdrawiam

spolszczeń było kilka. Wszystkie do d**y. Z jednym Winamp mi się w ogóle nie odpalał. Proponuję odinstalować Winampa i zainstalować na czysto bez żadnych spolszczeń. Zobacz co sie będzie działo.

http://amnezja.org/modules.php?name=New … &sid=12080

Ja pozostałem przy 5.12 bo następne są jakieś skopane i wizualnie mi nie odpowiadają.