Uciekające okna Firefoxa

Witam mam problem mianowicie okno firefoxa ucieka poza ekran mimo ze jest zmaksymalizowane itd opcja przywrócenia okna też nic nie daje… na początku tak się działo tylko z oknem pobierania FF ale dzisiaj po odpaleniu gry NFS Pro Street tzn wczytywał się jakiś wyścig i wywalilo mnie do windowsa a że miałem FF odpalonego to chciałem do niego wejść lecz niestety okno ucieka … kiedyś też tak mi się działo z Zone Alarmem… nie wiem jaki może być związek między NFSem a FF ale nie chcę mieć “uciekających okien”… miał już ktoś coś takiego? są na to jakieś rady aby się te okna tak nie krzaczyły? proszę o pomoc… :frowning:

ale grę masz podczas przeglądania stron internetowych zminimalizowaną?

ale tu nie chodzi o gre [btw ona sie i tak chrzani] tylko ze nie moge normalnie odpalic FF bo okno ucieka poza obszar ekranu a stalo sie tak po probie ladowania gry i wywalilo mnie do windy wiec gra ktora juz wylaczona mnie nie interesowala wiec zajalem sie FF ktory sie schrzanil …

Mógłbyś napisać co rozumiesz pod pojęciem “uciekającego okna” ? Czy to znaczy, że nie mieści się ono na ekranie ? Jeśli gra nie zakończyła się poprawnie, to możliwe, ze nie został przywrócony poprzedni tryb wyświetlania (rozdzielczość, odświeżanie). Spróbuj to zmienić w opcjach karty graficznej. Czy to się dzieje zawsze czy tylko w przypadku błędnego zakończenia tej gry ?

uciekające okno tzn jak masz maksymalizacje to tego okna nie widzisz ani mm poprostu ucieka w prawą strone tak jak by Ci się maksymalizowało ale ale go nie ma… no nie ważne już poki co rozwiazalem problem tak że utworzylem nowy profil w FF i to pomogło więc dokładnie co mogło być przyczyną nie wiem ?!

Więc proponuję http://mozillapl.org/wiki/Standardowa_D … a:_Firefox bo problem, może leżeć w jakimś rozszerzeniu