Uderzenie w biurko- czy dysk to odczuł

(haker146) #1

Witam mam pytanie przypadkiem uderzyłem dzisiaj kolanem w biurko na którym stoi komputer stacjonarny. Martwię sie czy coś aby nie stało się z dyskiem w smarcie ok benchmark też ok. Czy mogło się coś uszkodzić komputer był wyłączony. Mam dysk wd5000aakx. Proszę o odp.

(Cedar) #2

Jesteś przewrażliwiony.

Zastanawiałeś się jakie wstrząsy przeszedł ten dysk w czasie transportu od producenta do Ciebie i jakoś przetrwał bez uszkodzeń?

(roobal) #3

haker146 , zgodnie z regulaminem, który zaakceptowałeś podczas rejestracji, proszę dokonać zmiany tytułu na taki, który wstępnie opisze problem, w przeciwnym razie temat wyląduje w koszu.

(ra-v) #4

Jak będziesz pukał co godzinę kolanem tak że komputer będzie miotał się po biurku jak szatan to na pewno się na dysku to odbije.

(Miszkurka2000) #5

Jeśli komputer był wyłączony to możesz być spokojny. Jeśli natomiast pracował to owszem istnieje prawdopodobieństwo uszkodzenia (głowica uderza o talerz) ale tak jak powyżej zostało napisane nie ma co popadać w paranoję bo sprzęt jest obliczony na pracę w pewnym minimalnie niesprzyjającym środowisku (chociaż ja popadam dlatego planuję zakup dysku SSD).

(haker146) #6

Dzięki Miszkurka trochu mnie uspokoiłeś