Uderzenie w biurko- czy dysk to odczuł

Witam mam pytanie przypadkiem uderzyłem dzisiaj kolanem w biurko na którym stoi komputer stacjonarny. Martwię sie czy coś aby nie stało się z dyskiem w smarcie ok benchmark też ok. Czy mogło się coś uszkodzić komputer był wyłączony. Mam dysk wd5000aakx. Proszę o odp.

Jesteś przewrażliwiony.

Zastanawiałeś się jakie wstrząsy przeszedł ten dysk w czasie transportu od producenta do Ciebie i jakoś przetrwał bez uszkodzeń?

haker146 , zgodnie z regulaminem, który zaakceptowałeś podczas rejestracji, proszę dokonać zmiany tytułu na taki, który wstępnie opisze problem, w przeciwnym razie temat wyląduje w koszu.

Jak będziesz pukał co godzinę kolanem tak że komputer będzie miotał się po biurku jak szatan to na pewno się na dysku to odbije.

Jeśli komputer był wyłączony to możesz być spokojny. Jeśli natomiast pracował to owszem istnieje prawdopodobieństwo uszkodzenia (głowica uderza o talerz) ale tak jak powyżej zostało napisane nie ma co popadać w paranoję bo sprzęt jest obliczony na pracę w pewnym minimalnie niesprzyjającym środowisku (chociaż ja popadam dlatego planuję zakup dysku SSD).

Dzięki Miszkurka trochu mnie uspokoiłeś