Udostepnianie drukarki z win7 na XP home (LAN)

Drukarka jest na win7 podpieta bezposrednio. Udostepniona w sieci lokalnej. Skasowałem z 7 “grupa domowa”. Drugi komputer to windows xp home. Na winxphome widac tą drukarkę ale za kazdym razem nie działa drukowanie, dopiero musze na nim wchodzic w start/uruchom/“cmd”. wpisac nazwe kompa \kamil7 a potem bez sensu sie zalogowac czyli potwierdzic brak hasła. DOpiero po tym durnym działaniu moge drukowac. Czy ktoś może wytłumaczyc o co w tym chodzi bo ja juz nie ogarniam? Bardzo proszę i z góry dziękuję za odp.

Utwórz w windows 7 przez opcje “Zarządzaj” konto użytkownika zadalnego:

Np.

User:BG1209

Password:jakieshaslo

Potem wbij na xpeku te dane chyba do “Hasła Internetowe” (nie wiem gdzie to jest w windows server 2003 jest w panelu sterowania. Ktoś ci musi powiedzieć jak to włączyć) i tam będzie:

Serwer: \Kamil7 lub \Kamil7\drukarkajakas tam

Użytkownik:BG1209

Haslo:jakieshaslo

Nie wiem czy tak coś takiego zadziała. Ale to tylko moje myśli może nie za logiczne :frowning: jak na mój młody wiek :oops:

pain3hp , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

image_id: 2864

Mam nadzieje że wiesz jak tu trafić.

napisałem wyżej ze mam grupe domowa WYŁĄCZONĄ więc po jakiego mi potrzebne wyłączanie blokowania hasłem grupy domowej skoro ona jest wyłączona???