Udostępnianie egzaminów (szkoła)

Witam

Sytuacja jest taka - jestem studentem zaocznym administracji, w tok nauczania mam włączoną edukację za pomocą internetu (na stronie szkoły, mam zamieszczone dodatkowe materiały, które muszę ogarnąć i napisać z nich test - oczywiście także za pomocą strony).

Zauważyłem, iż pytania z testów się w większości powtarzają, i w momencie ich wypełniania - robiłem screeny i wrzuciłem na zrobione przeze mnie forum mojego kierunku.

No i pojawia się pytanie - czy mogę za to beknąć ?

Wiem wiem, poszedłem na łatwiznę działając, a potem myśląc, ale dopiero teraz wiele rzeczy zaczyna mnie zastanawiać

Dodam, iż na stronie szkoły, nie ma żadnego regulaminu co do “edukacji na odległość” …

Pozdrawiam

Można mówić o czymś takim jak etyka i odpowiedzialność dyscyplinarno-karna studentów. Na pewno jest w regulaminie studiów jakiś zapis o tym. Jeśli nie ma może być w kodeksie karnym. Radziłbym usunąć swojego posta z tymi plikami (jeśli istnieje taka możliwość). Byłoby to traktowane jako “ściąganie” bo robiłeś to w trakcie pisania testu. To tak na moje studenckie oko. Nie lubię bardzo ściągania.