Udostępnianie łącza Orange Freedom

Witam! Mam internet z Orange Freedom i chciałabym udostępnic również bezprzewodowo na laptopa wnuka . Jak to zrobic? Moje łącze jest z linii TP w laptopie jest karta sieciowa bezprzewodowa.

Kabel Śieciowy niewiem ale mi sie wydaje że tak

Ale ja nie chcę łączyc poprzez kabel sieciowy!

kupić router :))

Router mam ale nie wiem jak dalej! =D>

Włączyć karte wi-fi na laptopie,włączyć Wireless w routerze.Na laptopie odszukać twojej sieci połączyć i już :lol:

Doświadczony to wie ale ja nie. Mam router ADSL PLANET 4110 i coś nie wigzę aby był Wireless.

Dodane 27.01.2009 (Wt) 22:30

Już chyba załapałam . musi być router bezprzewodowy, tak? :oops:

Yes :stuck_out_tongue:

Dzięki za informacje. :lol: A jaki modem-router byś mi polecił.POZDRAWIAM :lol: :lol: :lol:

Osobiście używam Edimax AR 7084gA

Jeżeli nie trzeba Ci dzielenia łącza(QoS, czyli możesz sobie przydzielić na każdy komputer jaką ma mieć szybkość download/upload) to kup tp-link tl-wr340g. Bardzo łatwy w konfiguracji, mało awaryjny, dobry zasięg. I tani około 75-80zł.

Tak to by mi pasował bo cena jak na rencistke odpowiednia tylko,że ja mam neta z Orange i tam jest tylko modem bez wejścia na wlan a do tej pory używałam tylko modem-router Planet ale on jest bez antenki i chyba nic nie zrobie bez kupna modemu razem z routerem. a może jest inne wyjście? ale nie sa drogie :lol:

Edimax z wi-fi i modemem kosztuje jakieś 120 zł.

Dzięki . kupiłam NETGARa ale coś mi sie wydaje ,że jest za słaby sygnał bo juz dwa pomieszcze nia dalej brak sieci. może zmienic antenke na większa?Jest bardzo mała obecnie.