Udostępnianie plikom łączności z internetem

Witam :smiley:

Mam pewien problem.Pewna gra mi nie chce działać. Wiem jak to naprawić, ,ale nie wiem jak to zrobić. Chodzi o to, ze trzeba udostępnić trzem plikom łączność z internetem. Czytałem, że trzeba to zrobić po przez swój antywirus. Mam Avasta.

Proszę o szybką pomoc. Gra jest naprawdę świetna, a zbliżają się wakacje , wiec nie mam zamiaru się nudzić :slight_smile:

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

PS: Nie wiem , czy w dobry dział trafiłem, jeśli w zły to proszę administratora o przeniesienie tego tematu do właściwego działu.

Avast(free) nie blokuje plików,jedynie autosandbox mógł się włączyć i zablokować.Ewentualnie zapora systemowa blokuje.

Jaka to gra??

Jest to gra Warrock :smiley:

Dodane 28.06.2012 (Cz) 18:36

Przydatna wiadomosć to:

Jeśli otrzymasz Błąd “Cannot get Version.txt” to zwykle oznacza, że Launcher jest przez coś blokowany przed połączeniem z serwem. Numer 1, przyczyną tego problemu jest to, że każde zabezpieczenie lub oprogramowanie anti-virusa zainstalowanego na naszym komputerze nie pozwala WarRockowi połączyć się z internetem.

WRLauncher. exe

WRUpdater. exe

Warrock. exe

Aby to naprawić należy otworzyć program Anti-Virus`owy lub oprogramowanie zabezpieczające twój komputer, oraz zezwolić tym trzem programom na pełny dostęp do połączenia z Internetem.

W większości anti-virus`ów i programów zabezpieczających trzeba ręcznie dodawać aplikacje do listy dozwolonych programów.