Udostepnianie plików bez zgody kopiowania

Witam Was :slight_smile: Mam male pytanie czy mógłby mi ktos pomóc, otóż chodzi o to ze chciałbym udostepnic pliki w sieci LAN innym uzytkownikom, ale nie chiałbym żeby mogli kopiować tych plikow bez mojej zgody :smiley: Tylko prosze nie piszcie zebym udostepnił na hasło, bo hasło mozna łatwo złamać, i nie pytajcie do czego mi to potrzebne :stuck_out_tongue: Jezeli jest ktos w stanie pomoc bede wdzieczny! !!

jeśli ktoś coś będzie od ciebie chciał niech ci powie wtedy ty włączysz udostęppnianie plików on ściągnie i ty wyłaczysz udostępnianie :?

Mozesz udostepnic plik tekstowy z lista plikow ktore chcesz udostepnic. Podaj tam kontakt gdzie kierowac prozby o zgode na pobranie i tyle. :smiley:

Dzieki za te rady! Tylko ze robienie listy plikow zajmuje duzo czasu, bo mam tego troche. Poprostu chce zeby widzieli co mam ale zeby nie mogli skopiowac bez pozwolenia! !!

Oczywiscie plikasz prawym na jakis dysk lub folder ktory chcesz udostepnic wlasciwosci , zakladka udostepnianie i tam masz dwie opcje :

1 Udostepnij ten folder w sieci

2 Zezwalaj uzywtkownikom sieciowym na zmiane moich plikow

Drugiego nie zaznaczasz i juz nikt NIE MOZE NIC skopoiwac od ciebie, wrzucic ci cos na dysk ,zmienic ci nazwe folderu , przezucic ci jakis folder w inne miejsce itd , jedynie moga przegladac co masz na dysku i TU UWAGA sobie wlaczyc jakis film i bez posrednio z twojego dysku ogladac , wlaczyc jakas gre lub program (nie wszystkie sie uda odpalic) posluchac muzy itd. wiadomo z tym sie to wiaze beda ci zamulac kompa i przyokazji troche sobie .

Jak inny o tym nie wiedza to najlepiej im nie mow.

POZDRAWIAM.

Hipis_ wszystko sie zgadza tylko ze na Windowsie 98 sie tak nieda, ty mówisz o Xp! !!

Zrob sobie dyskietke z kreatorem konfiguracji siec sieci XP i zrob sobie go na 98 moze ta opcja sie pojawi.

Ja mysle ze istanieje taki program! !!

Hipis_ nie masz racji po odchaczeniu tego faktycznie nie można zmienić nic w plikach(usunąć, wrzucić coś itp.)ale jak najbardziej idzie w tym przypadku kopiować>>>>>>>>>>

pozdrawiam:::::::::::::::::::::::::::::: :evil:

Czyli wychodzi na to ze nikt mi nie pomoże??? :frowning:

poczytaj sobie moze coś ci sie przyda http://www.banita.pl/konf/smbudost.html