Udostepnianie plików

Czesc, jak moge udostepnic pliki ( muzyke w formacie mp3 ) zeby moja kolezanka z innego miasta mogła je sobie pobrac ? To znaczy jak moge jej to udostepnic ? :frowning:

możesz to zrobić w emule ale to wtedy ona by musiała je wyszukać tam i stamtąd pobrać. Możesz je przesłać też przez jakiegoś komunikatora.

Odpal na swoim kompie serwer FTP i wrzuć pliki, potem tylko daj adres dla koleżanki aby mogła pobrać je pobierać.

Możesz też znaleźć jakiś serwerek (na strony www) i umieścić tam trochę plików muzycznych i nie tylko. Następnie dasz do nich adres dla koleżanki i będzie mogła je pobrać na swojego kompa. Jednak dużo plików na takim serwie nie zamieścisz.

Możesz też w internecie poszukać serwera który zajmuje się hostingiem plików. I każdy plik osobno uploadować na niego. Potem adres dla koleżanki dla każdego pliku osobno.

Jak by każdy plik udostępniał na emule to nie tylko ta jego koleżanka mogła by to pobrać ale każda osoba mająca dostęp do internetu i korzystająca z eMule. Takie udostępnianie jak i ściąganie jest nielegalne.

a nie ma czasem innej opcji, bo juz z serwerem ftp prubowałem i nic lipa

Spakuj rar’em, wejdź na http://www.yousendit.comi wyślij to.

zna ktos cała procedure udostepniania plików przez program ftp i podajcie prosze ten program ftp, bo ja przed chwila załozyłem server ftp w programie “Win ftp server” i na moim kompie adres ftp działa a na innych (moich kumpli nie działa ) i mam wielki problem :frowning: