Udostępnianie WiFi vista

Witam, otóż mam taki sam problem jak kolega w tym temacie

Wszystko działało dobrze, zrobiłem połączenie wg tego poradnika użytkownika niezDarek

działało przez ok godzinę, potem nagle na laptopie “zabrakło” internetu i od tamtej pory nie moge sie polaczyc z siecia…

tworzę połączenie ad hoc, ale podczas tworzenia nowej sieci nie ma opcji “Włącz udostępnianie połączenia internetowego”

Dodam, że jak tworzę sieć ad hoc działa bo laptop łączy się z PC ale nie udostępnia internetu(przy konfiguracji na początku-jak pierwszy raz sieć tworzyłem - była opcja Włącz udostępnianie połączenia internetowego a teraz jej nie ma)

Oczywiście próbowałem udostępnić połączenie Ethernetu(zaznaczenie w opcjach połączenia Zezwalaj innym użytkownikom sieci… ale nic to nie daje.

Mam kartę pod USB - XG-760N - taka standardowa, dołączana do Liveboxa

jak sobie z tym poradzić?

dodam, że odinstalowywałem już moją kartę sieciową która mam podpinaną pod usb i instalowałem ponownie - bez rezultatu

start>uruchom wpisz msconfig sprawdź usługę ICS czy działa

wyłącz i włącz ponownie połączenie dzięki któremu chcesz udostępniać sieć, np. połączenie LAN

\ics działa, router zresetowany, w komputerze połączenie na wszelki wypadek też rozłączone i połączone ponownie - bez efektów