Udostępnienie jakiejś transmisji z telefonu/komputera na telewizorze

(Krystian19981) #1

Witam chciałbym udostępnić transmisję na żywo na swoim telewizorze poprzez telefon bądź komputer. Telewizor to Panasonic TX-P50ST60E ma on swoją przeglądarkę, ale gdy otwieram tam stronę i uruchamiam jakąś transmisję to wywala do głównego menu telewizora coś w rodzaju crash’a przeglądarki, więc pomyślałem że można udostępnić transmisję z telefonu/komputera na ten telewizor, ktoś może ma jakiś pomysł jak to zrobić ew. rozwiązać problem z crash’em przeglądarki? Chyba dział dobry w razie jakiś komplikacji proszę kogoś z administracji o przeniesienie tematu do odpowiedniego działu,
Pozdrawiam

(Madafaker) #2

panasonic.com

(Dimatheus) #3

Hej,

A nie możesz po prostu TV podłączyć pod komputer - przy pomocy na przykład kabla HDMI - i wyświetlić zamiast na monitorze na ekranie TV?

Pozdrawiam,
Dimatheus

(pocolog) #4

W instrukcji obsługi wszystko jest opisane, przeczytałeś ją już?
Instrukcja obsługi Np. na stronie 71 opis usługi DLNA, ale z tego co widzę telewizor jest wyposażony też w inne możliwości połączeń sieciowych. Oczywiści za nikogo mi się całej instrukcji studiować nie chce, więc zachęcam do samodzielnej nauki swojego sprzętu.

Na błędy w obsłudze przeglądarki może pomóc aktualizacja oprogramowania, oczywiście w instrukcji ta procedura też jest opisana.

1 Like