Udostępninie iPlusa przez WiFi

Witam! Mam taki problem: Łącze się z internetem przez modem Huawei 169 z iPlusa. Chciałbym udostępnić to połączenie przez WiFi na psp i nokie n8. Mam kartę Intel WiFi Link 5100 AGN. Jak to skonfigurować? Czy muszę dokupić jakiś router lub access point?

też posiadam iPlusa z modemem huawei e-169 i mam do niego dokupiony ruter Edimax 3G-6200n i działa świetnie na kilku komputerach w domu też bezprzewodowo

tylko ważne jest by nie podłączać pod dołączona przejsciowke do rutera modemu bo łącze będzie wariować ja akurat łącze się przez EDGE

Również polecam router Edimax 3G-6200n z tym że osobiście posiadam Play z Huawei e220 i nie zauważyłem żadnego spadku jak gucio pisze. Najważniejsze aby wgrać do niego od razu najnowszy firmware. Poza tym Router ten posiada możliwość printservera drukarki/urządzenia wfun. i w tym momencie trzeba podpiąć poprzez huba USB. Ewentualnie tańsza wersja to TP-LINK TL-MR3220 ten co prawda nie posiada funkcji printservera ale ma za to odrazu mocniejszą antenę 5dbi w Edimaxie jest 3dbi. Oba działają w trybie N 150Mbit. Konfiguracja obu jest prosta do modemów. Sam modem jest wykrywany automatycznie natomiast tylko wybieramy kraj i usługodawcę, no i wprowadzamy ewentualny pin. A potem śmigasz po WiFi.