Udowodniono, że promieniowanie masztów telefonii komórkowej powoduje raka

Artykuł ze strony głównej dobreprogramy

Komentujcie.

(krystian3w) #2

To jeszcze poczekać na badania, że tak samo szkodzi wi-fi (nie chodzi mi o wypowiedź Zięby).

A badania, że puszczanie bąka to też promieniowanie i co wtedy?? Trzeba będzie zaszyć odbyt, a srac będziemy uszami chyba.

(~MacG) #4

Co komentować? Że ktoś ameryke odkryły? Tak samo telefon w kieszeni, wifi, kable w ścianach, wszystkie sieci radiowe/bezprzewodowe jak i wszystko w czym płynie prąd wytwarza to samo promieniowanie tylko na różną skalę.

Moja rada: owiń się folią aluminiową, wjedź pod jakiś kamień bo udowodniono że nawet dywan czy własne kapcie mogą cię zaatakować i zabić.

Ja mam lepsza rade, jak się tak boimy tego promieniowania, że bedziemy miec raka to najlepsze rozwiązanie to smaobójstwo. Kilka idiotóœ na świecie mniej nie zrobi większej różnicy nikomu.

(07-03-2018) #6

To pod artykułami nie można już komentować?

Podobno leniwce masowo wchodzą na takie maszty lub słupy woskiego napięcia, myśląc, że to drzewa - i wymierają.

Co do raka - papierosy nadal są legalne.

(~MacG) #7

Ich środowisko to las równikowy Ameryki Południowej i Środkowej.

Nie wiedziałem że tam mają maszty radiowe…

(07-03-2018) #8

A ja nie byłem pewny - i nadal nie jestem.

(krystian3w) #9

Ja mam codziennie takie wyładowania jak dotykam skórzanego oparcia krzesła przy jego zasuwaniu :smile:

(januszek) #10

OMG, nie wiem jak to skomentować…

ps. Spojrzałem na tą publikację. Co mnie zastanowiło. Otóż, szczury podzielono na cztery grupy. Pierwsza to grupa kontrolna, której nie poddano działaniu promieniowania. Pozostałe grupy wystawiono na promieniowanie o różnym natężeniu: drugą na 5V/m, trzecią 25 V/m a czwartą 50 V/m.

Jakie były wyniki? W grupie pierwszej liczącej 1634 osobników zmiany nowotworowe stwierdzono u 18 osobników. W grupie drugiej liczącej 1622 osobników zmiany nowotworowe stwierdzono u 28 osobników. W grupie trzeciej liczącej 822 osobniki zmiany nowotworowe stwierdzono u 6 osobników. W grupie czwartej liczącej 818 osobników zmiany nowotworowe stwierdzono u 23 osobników.

Można z tego, wyciągnąć statystyczny wniosek, że najmniej szkodliwą, z uwagi na ryzyko wystąpienia zmian nowotworowych, wartością promieniowania jest 25 V/m a nie brak promieniowania.

(zbigg47) #11

Chyba, że za uchem środkowym masz jelito grube, aby można było “srac”…

Twoja wypowiedź: “Ja mam lepsza rade, jak się tak boimy tego promieniowania, że bedziemy miec raka to najlepsze rozwiązanie to smaobójstwo. Kilka idiotóœ na świecie mniej nie zrobi większej różnicy nikomu.”

Komentarz Garoza do artykułu: “Na Discovery Sci-fi oglądałem, że nasze gówno, które wydalamy z siebie ma większe skutki promieniowania niż te całe maszty.”

Człowieku, przestań już pisać swoje durnowate komentarze w DP .

(badaboom) #12

Dlaczego te grupy nie są te same? Co było powodem zachorowań na raka w grupie nie wystawionej na promieniowanie?

(januszek) #13

Użyty do tego “badania” gatunek szczurów znany jest z tego, że ma bardzo wysoką, samoistną, zapadalność na nowotwory…

(LORDEK) #14

Podpowiem. Jak chcesz coś udowodnić badaniami, to przeprowadzasz to tak, by wyszło na to, że miałeś rację. Ameryki tym nikt nie odkrył, że promieniowanie istnieje, ale oczywiście nikt już nie dodał, że trzeba chyba spać przy tym nadajniku codziennie by to jakoś wpłynęło na nasze zdrowie. Nikogo oczywiście nie zastanowiło dlaczego taka jest rozbieżność w liczbie osobników w grupach - po to by była większa szansa na wyższy, procentowy wskaźnik zachorowań. Co ma to na celu? A no to Amerykański sposób, który dociera teraz do Europy na batalie sądowe, tam wygrywa się sprawy o to, że się kawą poparzyłeś, a na kubku nie było napisane, że w środku jest gorący płyn. Już widzę te pozwy chorych na raka, że to wina telekomów i mają im teraz płacić miliony.