Udźwiękowienie dla gracza

Witam ponownie.

Na początku chciałbym przeprosić, że zadaje wam tyle pytań ale potrzebuje pomocy.

Z waszą pomocą zbudowałem już naprawde dobry sprzęt, który poradzi sobie w większości gier.

Został jeszcze problem dobrych głośników lub słuchawek (o wiele bardziej wolałbym słuchawki, chyba, że głośniki były by wiele lepsze, nie mam zbyt wiele miejsca na biurku z komputerem, więc taki zestaw 5.1 na pewno nie byłby poprawnie ustawiony).

Tak więc interesują mnie tylko słuchawki 5.1 (dźwięk przestrzenny), po słyszałem, że bez tego gracz jest 0 w fps’ach, i sieciowych strzelaninach. Oczywiście jeżeli twierdzicie, że to nieprawda i, że takie słuchawki nic mi nie dadzą proszę o polecenie innych, z przeznaczeniem właściwie tylko i wyłącznie do gier (wszystko inne puszczam na x’ie 360).

Obecnie posiadam słuchawki Sennheiser HD 201. Logiczne jest, że potrzebuje czegoś lepszego, bo te chyba do gier nie są przeznaczone.

Przydałby się wbudowany mikrofon, ale nie jest to konieczność.

Kwota do 300zł.

Serdecznie dziękuję za pomoc, zwłaszcza, że o sprzęcie audio nie mam absolutnie ale to absolutnie żadnego pojęcia.

Polecam Razer Barracuda HP-1. Naprawdę świetny czysty dźwięk i fantastyczne wrażenia podczas gry.

http://allegro.pl/item426075068_razer_b … html#photo - 289,90 zł

co ty gadasz senki przeciez to najlepszy sprzet , a to ze mikrofonu niema idzie tylko na plus

  1. sluchawki 5.1 ? zastanow sie co ty piszesz, w 1 sluchawce 2 satelity + sub, w 3 satelity? jak masz sluchawki stereo to bedzie dzwiek przestrzenny!

cos z glosnikow

najlepsze to by byly GigaWorks ProGamer G500 ale one schodza po 600 zl to watpie abys tyle chcial wydac

za przyzwoita cene proponował bym Logitech X-540 (okolo 200zl) i powinny cie zadowolic

Tzn. Ja bardziej myślałem o słuchawkach 5.1 jak np. Creative HQ2300D, lub TEAC PowerMax HP-10, Lognetmedia AERO 5.1, GENIUS HP-5.1V, Zalman ZM-RS6F, Medusa 5.1 Mobile Edition, itp. Celujcie bardziej w coś w tym guście, jeśli można. Chodzi mi tylko o to, że nie wiem, które z tych i innych tego typu słuchawek będą lepsze.

Po za tym ktoś mi w cs’ie mówił, że ma te sluchawki razera i, że ich nie poleca, więc już mam do nich dystans.

Powiem Ci tak, od 4 lat gram w csa na nie 1 lanie już byłem, i wnioski są takie- nie kupuj słuchawek 5.1! 5.1 mozna mieć w głośnikach a nie słiuchawkach bo i tak głośniki w słuchawce są obok siebie, a ten kto Ci powiedzial ze jest sie 0 bez 5,1 to sam jest 0 najwidoczniej. Kup sobie coś z Sennheiser/Koss/Akg/Grado i będziesz bardziej zadowolony: unikaj takich firm jak: Razer,Steelsound,Lognetmedia,Creative(oprócz modelu aurvana live),Teac

Tak samo jak ty mam hd201, i to że Ci nienapisali na pudełku że do gier , to ty w to wierzysz, poszerz troche horyzonty swoje bo masz je bardzo wąskie, i aż dziwie się że człowiek leci na napis na pudełku

Kubinho wiesz myślisz ze te HD201 na razie mi wystarczą? Do gier?

300zł na słuchawki :o :o IMHO dużo, o wiele za dużo ja bym tyle nie dał za same słuchawki z mikrofonem, jeśli chcesz do gier to wystarcza ci w zupełności te co masz ale jeśli już chcesz nowe z mikrofonem to może Creative Labs Fatal1ty Gaming a za resztę kup sobie myszkę jakąś dobra do gier a jeśli już byś miał wydać te 300zł to najlepiej bierz Razer Barracuda HP-1 ale pamiętaj że do nich musisz mieć bardzo dobrą kartę dźwiękową chyba żadna zintegrowana do nich się nie nadaje bo nie wykorzystasz ich potencjału w 100%

Myszke mam Razer Deathadder, podkładke pod mysz Razer Destructor, akrte dźwiękową Sound Blaster X-FI Extreme Gamer. Pozostały już tylko słuchawki :slight_smile: , a za mniej niż 300zł to dobrej jakości dźwięku nie uzyskasz, tyle wiem (choć wszędzie zdażają się wyjątki).

to tak, myszke masz dobra, podkladke tez, karta aż nadto, i zachowaj sobie te 300zł i miej hd201, a nie kupuj gorszych słuchawek płacąc 300zł, spytaj się audiofila o słuchawki 5.1 to wyśmieje Cie i tyle z tego będzie, naprawde nie warto kupować w twoim wypadku słuchawek

Dzięki za pomoc! Super, że nie potrzeba mi wydawać kasy!

Cieszę się, że zawsze mogę na was liczyć!

niezDarek , hmm mam słuchawki razer barracuda hp-1 wszystko jest ok ale bardzo cicho mnie słychać… chodzi mi o mikrofon wszystko mam już na maks ustawione w głośności mikrofonu … sterowników żadnych nie miałem… nie wiem co jest grane :smiley: