UEFI dziwny komunikat INTEL Undi PXE

Witam, mam problem siedzę przed chwilą normalnie przy komputerze aż nagle zawiesiła mi się przeglądarka internetowa i po chwili cały komputer i wyskoczyło coś takiego (obraz nr.1) i z czymś chce się łączyć i system nie startuje, domyśliłem się że chodzi o kartę sieciową więc wyciągnąłem kabel LAN i zrestartowałem komputer i wyskakuje coś takiego (obraz nr.2) i później normalnie komputer się włączył podpiąłem kabel i piszę teraz ten post. Domyślam się że jakbym teraz komputer zresetował to by znowu to wyskoczyło i by się chciał z czymś łączyć. Płyta główna to GIGABYTE H81M-S2H (płyta ma niecałe pół roku, BIOS jest najnowszy) System to Win 7 

Z góry dziękuję za pomocobraz_1.thumb.jpg.722fb622b44dc2d8504462obraz_2.thumb.jpg.db7878bc5a016aa1183c43

Problem już rozwiązany, w opcjach Boot w UEFI samo się przestawiło podczas zawiasu komputera, bo było na pewno HDD na Opcję że ma uruchomić komputer z sieci LAN wystarczy tylko zmienić od nowa na pierwsze urządzenie rozruchowe HDD i zapisać zmiany i jest wszystko ok. Także problem rozwiązany. Dziękuje, może innym się przyda. Pozdrawiam