Ukash na firmowym laptopie, bez dostępu do konta admina

Witam

ostatnio złapałem wirus Ukash. Udało mi się przez tryb awaryjny usunąć stronę główną informująca mnie, ze mój komputer został zablokowany przez policje i że mam zapłacić 400 zł. Rzecz w tym, że stało się to na laptopie firmowym, gdzie mam konto jako użytkownik, a nie chcę dzielić się ta przykrą wiadomością z firmowym informatykiem. Dodatkowym problemem jest to, że firma nie dostarczyła mi nowego antywira i od listopada 2012 nie było on aktualizowany. Eset Nod 32 wersja 4 nic nie znalazł. Komputer działa, ale obawiam się, że pozostały w nim niechciane niespodzianki po Ukashu i obawiam sie o bezpieczeństwo min wysyłanie korespondencji firmowej. Proszę o pomoc jak sprawdzić czy komputer jest bezpieczny. Czy istnieje możliwość wykonania loga w OLt bez instalacji? Macie jakieś rozwiązania? Z góry dzięki za pomoc

Dodane 24.01.2013 (Cz) 22:19

Jednak nadal mam problem, po restarcie komp włącza sie normalnie, a po 5 sekundach pojawia sie sama tapeta na pulpicie. Pomocy!

W trybie awaryjnym z poziomu zainfekowanego konta wykonaj skan OTL i pokaż raporty na forum Instrukcja analiza-dezynfekcja-zestaw-narzedzi-nieingerencyjnych-t485632.html

Witam

poniżej przesyłam raporty z OLT

http://wklej.org/id/937608/

http://wklej.org/id/937611/

Uruchom OTL i w okno (Własne opcje skanowania/Script)wklej:

Kliknij Wykonaj skrypt. Zatwierdź restart komputera. Zapisz raport, który pokaże się po restarcie. Następnie uruchom OTL ponownie, tym razem kliknij (Skanuj).

Pokaż nowy log OTL.txt oraz raport z usuwania.

po restarcie w trybie awaryjnym nie pokazała mi się żaden raport. Co zrobiłem nie tak?

Kliknij Skanuj i pokaż nowy log.

gotowe:

http://wklej.org/id/937792/

http://wklej.org/id/937793/

W OTL użyj opcji Sprzątanie.

Przeskanuj progr.Malwarebytes Anti-Malware http://www.malwarebytes.org/products/malwarebytes_free

Przed skanowaniem wykonaj RĘCZNĄ AKTUALIZACJĘ BAZY SYGNATUR WIRUSÓW Malwarebytesa “Uruchom Malwarebytes, przejdź do zakładki Aktualizacja, Sprawdź aktualizacje.”

Zainstaluj aktualizacje do programow wskazanych przez Security Check

analiza-dezynfekcja-zestaw-narzedzi-nieingerencyjnych-t485632.html jako out of date.

Posprzątałem OLT, ale Malwarebytes Anti-Malware nie zainstaluje, ponieważ jak pisałem w pierwszym poście nie mam dostępu do kompa jako administrator tylko jako użytkownik. Jakieś propozycje?