UKASH nawet w awaryjnym nie działa. HELP

Posiadam notebook samsung np n150 z windows 7, niestety złapałem syfa typu UKASH, niestety nawet tryb awaryjny nie działa, jak po przez wiersz poleceć wywołuję MSConfing nic nie widać brak liter tylko szara tabelka. Czy jest jakis sposob zeby wskrzesic ten komputerek bez koniecznosci robienia formata?

Z gory dzieki za odpowiedz

dsc7923.jpg

edmundg , Spróbuj za pomocą wiersza polecenia uruchomić OTL syste-progressive-protection-virus-t517430.html#p3243454 Jak się uda pokaż raporty na forum.

“Przenieś OTL.exe z pendrive na dysk C:\ Zaloguj się na zainfekowane konto i spróbuj uruchomić OTL z wiersza polecenia, wpisując komendę C:\OTL.exe”

ale jak mam skopiować plik OTL.exe nic nigdzie nie dziala? Mam ten plik zapisany na pendrivie, jak go przenieść na C:\

:frowning:

Jak wchodzisz w tryb awaryjny http://support.kaspersky.com/pl/faq/?qid=193238595 wybierz Tryb awaryjny z wierszem polecenia (chyba że też nie działa?) Później kopiujesz OTL na C:\ (komenda copy) blokada-tryb-awaryjny-zablokowany-t517391.html no i uruchamiasz wpisując komendę C:\OTL.exe

ok OTL skopiowany i odpalony niestety to samo sie pokazuje jak przy komendzie MSCofig czyli szare okienko bez napisow, dokladniej szara ramka z przyciskami minimalizuj, max, zamknij a w srodku biale pole i zero liter, zero czegokolwiek

Rozumie że to win7

Wykonaj Scan za pomoc Farbar Recovery Scan Tool analiza-usuwanie-infekcji-zewnatrz-t503195.html#p3162911 jak się uda pokaż raport na forum

tak, to win7

kompletnie sobie z tym nie radze, program FRST sciaglem na pendiva ale dla mnie to czarna magia :frowning:

przepraszam ze zajalem CI czas, nie daje z tym rady

Nie poddawaj się. Zobacz w instrukcji analiza-usuwanie-infekcji-zewnatrz-t503195.html#p3162911 to

Uruchomienie FRST - scenariusz trzeci: Wiersz polecenia z opcji Napraw komputer

dziekuje…

z tym, ze ja nie mam opcji napraw komputer tylko:

System Windows nie zostal zamknety pomyslnie jeśli bylo to spowodowane brakiem reakcji systemu lub jezeli system zostal zamkniety w celu ochrony danych, byc moze bedzie mozliwe odzyskanie systemu przez wybranie z ponizszego menu jednej z konfiguracji trypu awaryjnego:

(uzyj klawiszy strzalek, aby wyroznic wybrana opcje).

tryb awaryjny

tryb awaryjny z obsluga sieci

tryb awaryjny z wieszem polecenia

Uruchom system windows normalnie

Opis: … (w zaleznosci co podswietle to pisze)

ENTER= Wybierz

Jak widać nie mam opcji napraw komputer :frowning:

W takim razie proszę o raport OTLPE instrukcja http://www.fixitpc.pl/topic/4414-diagno … h-windows/