UKASH - proszę o pomoc :)

Złapałem UKASH- prawdopodobnie podczas próby obejrzenia relacji z meczu piłki nożnej w internecie na meczyki.pl :slight_smile:

Po zablokowaniu przez trojana pulpitu w komputerze z rozpędu zacząłem naprawiać system sam. Ponieważ nie jestem fachowcem to nie wiem czy dobrze wszystko zrobiłem. A mianowicie uruchomiłem komputer w systemie awaryjnym, następnie odinstalowałem program antywirusowy Bit Defender ( był zablokowany) i zeskanowałem komputer programem ComboFix. Po restarcie komputera pulpit był już odblokowany :slight_smile: Wtedy zacząłem czytać na forum dział “Bezpieczeństwo”- “Analiza i dezynfekcja - zestaw narzędzi nieingerencyjnych” i zeskanowałem komputer ponownie programem OTL. Proszę o sprawdzenie logów http://www.wklejto.pl/129670 i http://www.wklejto.pl/129672 czy trojan został już całkowicie unicestwiony :slight_smile:

Pozdrawiam

:o :o :o

Do okna Własne opcje skanowania / skrypt wklej:

Kliknij Wykonaj skrypt i zatwierdź restart.

Pokaż raport z usuwania i nowy log Skanuj.

Uruchom OTL i kliknij Sprzątanie.

Usuń stare punkty przywracania:

Aby usunąć wszystkie punkty przywracania

Uruchom SecurityCheck i aktualizuj programy oznaczone jako Out of date

Dysk przeskanuj Malwarebytes-AntiMalware.

Podczas instalacji kliknij Odrzuć żeby zainstalować tylko darmowy skaner.

http://www.dobreprogramy.pl/Malwarebyte … 13117.html

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem instrukcję- po skanowaniu i restarcie komputera w programie OTL kliknąłem “sprzątanie”- i uruchomiłem ponownie komputer- ponownie zeskanowałem- wklejam nowy raport skanowania http://www.wklejto.pl/129673 i raport usuwania http://www.wklejto.pl/129674 . Teraz zainstaluję SecurityCheck i zaktualizuje programy, a dysk przeskanuje Malwarebytes-AntiMalware :slight_smile: Następnie instaluje mojego Bit Defender Internet Security 2012 :slight_smile:

Jeżeli wszystko dobrze zrozumiałem to bardzo dziękuję za pomoc :slight_smile:

:smiley: =D> =D> =D>