Ukash znany juz problem z uruchomieniem windowsa

cześć.

Mam znany już problem z windowsem’ jest nim ukash i złamanie prawa polskiego.

Wiem że muszę sprawdzić logi x OTL’a ale… nie mogę uruchomić trybu awaryjnego… Miałem z tym problem od poczatku kupienia kompa. Strzałki nie działają i nie wiem co robić. Pomóżcie proszę.

Przepraszam za ewentualne byki ale tablet to nie pctowa klawiatura :slight_smile:

Mam jeszcze pytanie czy format + zmiana systemu pomoże ?

Strzałki nie działają mówisz? :slight_smile: Po prostu musisz w BIOSie włączyć kontroler USB. Nie wiem jaki rodzaj BIOSu posiadasz, wejdź w niego -> poszukaj zakładki Adwanced i tam powinna być opcja USB Kontroller lub coś w tym rodzaju i ustaw ją na “enabled” czyli włączony-> zapisz zmiany. PC się zrestartuje. Wejdź w tryb awaryjny (jeśli dobrze włączyłeś tą opcję) i wykonaj logi OTL wg tej instrukcji: analiza-dezynfekcja-zestaw-narzedzi-nieingerencyjnych-t485632.html#p3059741

Jeśli bd miał problem z włączeniem tej opcji w BIOSie to daj zdjęcie to Ci pomogę

Dzieki. Tryb awaryjny jest juz wlaczony ale przy skanowaniu przez OTL’a zatrzymuje sie na scanning fireFox settings i trwa to juz z 10 minut czy tak powinno byc ?

Czasem na dłuższy czas zawiesza się przy skanowaniu właśnie plików Firefoxa. Poczekaj jeszcze jakiś czas, ewentualnie jeśli to nie problem dla Ciebie odinstaluj na ten czas przeglądarkę Firefox i włącz ponownie skan OLT’em.

Odinstalowalem juz firefoxa nawt kompa zresetowalem i dalej mi go skanuje i sie zawiesza