Układ klawiatury na koncie gościa

Mam problem. Mianowicie mam laptopa (Vista Home Premium 32-bit). Na nim mam konto administratora z ważnymi dokumentami, a ponieważ żona i dziecie też czasem z niego korzystają, więc włączyłem dla nich konto gościa. I tu pojawił się problem. Na pasku narzędzi nie ma paska języka, ctr + shift nie działa. I nie przeszkadzałoby mi to to, gdyby nie fakt, że nie wiedzieć czemu układ klawiatury jest na qwertz. :confused: Proszę pomóżcie. Powiedzcie jak włączyć pasek języka jeśli nie ma go w paskach narzędzi, lub chociaż jak zmienić układ na qwerty.

Witam.

Na koncie gościa nie ma takiego paska, gdyż jest to konto z ograniczeniami.

Aby zmienić sposób użycia klawiatury, proszę zalogować się do konta Gość, przejść do Panelu Sterowania, Opcje Regionalne, Zmień Klawiatury.

Wybrać spośród dostępnych Polski Programisty , a dla bezpieczeństwa, jeżeli nie planuje się używać pozostałych, po prostu je usunąć, co zapobiegnie samoczynnemu przełączeniu po wciśnięcu ustalonej sekwencji klawiszy (np. Shift + Ctrl ).

Jeżeli zostanie poproszone potwierdzenie dostępu administratora, prosze podac swoje hasło na koncie administratorskim.