Ukryte haczyki przy zakupie domeny

Takie coś mnie gryzie,

Jeśli kupiłem w sierpniu w nazwa.pl 3 domeny .org, .pl i .net to czy jednocześnie muszę je OBOWIĄZKOWO przedłuży po roku czasu ?

musisz je przedluzac po uplywie terminu na jki wykupiles, jesli wszystkie w tym samym czasie to tak ci niestety wyjdzie

jeśli chcesz nadal z nich korzystać to rzeczywiście powinieneś je przedłużyć, ale gdy chcesz z którejś (wszystkich) zrezygnować powinieneś przed upłynięciem opłaconego terminu zgłosić rezygnację i wtedy nie musisz płacić

jest jeszcze jedna możliwość - jeśli kupowałeś domenę w promocji i w umowie zobowiązałeś się do opłacania jej przez określony czas możesz być “zmuszony” do opłacania takiej domeny przez kolejny rok lub dwa

No właśnie o to mi chodzi. NA ile mogą mnie zmusić? Jak sprawdzić regulamin promocji z lipca - marca ?

yyy… zapytac sie ich?

Nie trzeba tego nigdzie zgłaszać, nie chcesz to nie płacisz i już.

przeglądałem stronę nazwa.pl - nie znalazłem informacji o archiwalnych promocjach…

w regulaminie bieżącej jest wpis:

jeśli nie dostałeś drukowanego regulaminu razem z fakturą (ew. mailem) - chyba pozostaje tylko kontakt z nimi i wyjaśnienie szczegółów

wszystko zależy od tego, na co zgodziłeś się zaznaczając “Zapoznałem się i akceptuję Regulamin” :wink: