Ukryte Karty Sieciowe

Witam

Mam problem gdyż od pół dnia nie są widoczne karty sieciowe

Jedna to bezprzewodowa druga przewodowa i ani jeden ani drugiej nie widac w windowsie

mimo ze jest włączona niemam teraz możliwości sprawdzenia karty przewodowej ale bezprzewodowa działa pod programem dołączonym do karty

ale po przełączeniu opcji aby to windows zarządzał kartą bezprzewodową nadal jej niewidać ani na pasku koło zegarka ani w panelu sterowania

instalowałem ponownie sterownik do obu kart ale nic to niedaje próbowalem też z poziomu Menadzera Urządzeń wyłączać i włączać karty ale bez rezultatu

karty sie ukryły po tym jak podłączylem telefon do komputera zeby mieć internet z telefonu ale robilem to wiele razy i nieznikały mi karty sieciowe

aaa dodam jeszcze ze zostały tylko Połączenia telefoniczne w Folderze Połączenia Sieciowe w Panelu Sterowania

Czy jest jakaś opcja aby ukazały sie te karty ?

ze 3 razy uruchamiałem ponownie windowsa ale nic to niedaje

Mam windowsa XP SP2 PRO

Z Góry dziękuje :slight_smile:

Pozdrawiam

Krzysiek

Start -> Ustawienia -> Połączenia sieciowe. PPM na wybranym połączeniu i wejdź we Właściwości i tam na samym dole zaznacz Pokaż ikonę w obszarze … .

tak tak tylko problem w tym ze niemam w Połączeniach sieciowych widocznych tych dwóch kart mimo ze działają nawet teraz karte przewodową sprawdzilem i działa prawidłowo tyle że niema ani ikony koło zegarka a wczesniej była ani widocznej karty w połączeniach sieciowych

dodam ze w Menadzerze urządzeń karty te działaja prawidłowo

Pozdrawiam

Można spróbować usunąć karty w menadżerze urządzeń i pozwolić im się ponownie zainstalować, może poleciały tylko sterowniki.

Dobry pomysł z bezprzewodową sie udało ale jak próbuje odinstalowac sterownik od przewodowej to wyskakuje BlueScreen

i tak już 3 razy z rzędu pierw myslalem ze to przez podłączony kabel do karty ale jak odłączylem to samo dalej BlueScreen

Dodane 05.04.2010 (Pn) 19:54

Ok problem rozwiązany użyłem trybu awaryjnego i tam odinstalowalem sterownik od karty i odrazu zainstalowalem i teraz jest OK

Dzieki za pomoc :wink:

Pozdrawiam

Krzysiek