Ukryte pliki AVAST sandbox

Witam,

mam następujący problem. Robiłem wczoraj film programem UleadVideo Studio, przy uruchomieniu Avast poprosił o właczenie programu w sandboxie (gdyż może to być wadliwe programowanie) i tak też zrobiłem. Projekt zapisałem na dysku przenośnym. Dzisiaj podpinam dysk i ku mojemu zdziwieniu pliku nie ma… Wyszukuje go za pomocą Windowsowej wyszukiwarki i znajduje jego lokalizację na dysku przenośnym, przy próbie otwarcia pliku, wyskakuje okienko że plik nie istnieje. Pliki systemowe i ukryte mam widoczne, nadal nie widać projektu. Usunąłem też Avasta, to także nic nie pomogło. Mój OS Windows 7 32bit.

Da radę coś z tym zrobić?

Liczę na szybką pomoc!

Uwaga:

Dla programów avast! Internet Security 6.x i avast! Pro Antivirus 6.x główne ustawienia pełnego modułu Sandbox będą stosowane również dla AutoSandbox, na przykład, czy pobierane pliki i inne opcje aplikacji, powinny być automatycznie usuwane, lub nie, gdy Sandbox jest zamykany.

W programie avast! Free Antivirus 6.x każdy pobrany plik i ustawienia aplikacji będą automatycznie usuwane gdy AutoSandbox zostanie zamknięty, ponieważ wersja nie zawiera pełnego moduły Sandbox i jego akcesoriów.