Ukryte zdjecia

Siema … mam taki glupi problem … chodzi o to ze kiedys ukrylem sobie pare zdjec w jednym folderze by inni uzytkownicy komputera ich nie ujzeli … wszystko schowalem i byl git … ale teraz jestem w glupiej ystuacji poniewaz sam nie mam pojecia jak sprawic by te zdjecia zobaczyc :mrgreen: … jak na nie klikam to pokazuje mi “Podglad niedostepny” a gdy we wlasciwosciach klikam by folder i reszta byla udostepniona i zeby zdjecia nie byly szyfrowane … pokazuje sie komunikat ze wystapil jakis blad :? …

Co mam zrobic ?? jak cos dzieki …

Podaj metodę, jaką to zrobiłeś

To musisz je odszyfrować.

Nie grzebałeś z uprawnieniami przypadkiem? :slight_smile:

Są w Właściwości pliku -> Zabezpieczenia.

Odszyfrowalem … a metoda prosta jak XXX… klikam prawym przyciskiem myszy na caly folder … do wlasciwosci i na opcje “Ukryty” i w zaawansowane "Szyfruj zawartosc by zabezpieczyc dane " … pozniej szyfrowal wszystkie zdjecia i XXX


Asterisk

Witam ja rowniez mam tego typu problem.Kiedys ukrylam zdjecia a po formacie gdy chce je obejrzec pisze “podglad niedostepny” rowniez jak chce przeniesc zdjecia do innego folderu to nie moge;(

Nie wiem co mam robic,bardzo zalezy mi na tych zdjeciach tym bardziej ze kiedys normalnie moglam je ogladac oczywiscie przed sformatowaniem dysku.Z tego co zrozumialam z tych komunikatow to na pewno jest to kwestia jakiegos zabezpieczenia i mojego braku dostepu.Prosze o pomoc