Ukryty folder INCINERATE na każdej partycji

Zauważyłem, że na każdej partycji mam folder INCINERATE (to dość dziwna nazwa), jednak aby go zobaczyć należy wyłączyć ukrywanie chronionych plików systemu operacyjnego. Jego obecność nieco mnie niepokoi. Da się go usunąć, jednak nie wiem, jakie to będzie miało konsekwencje. Dodam, że nie mam żadnego rodzaju syfu, były sprawdzane logi (wynik: czysto) i dodatkowo skanowałem system na obecność szkodników, jednak niczego nie znalazłem. A folder dalej tkwi w katalogu głównym na każdej partycji.

Zatem moje pytanie: co to za folder, skąd się wziął na dysku, dlaczego tam jest i czy można go bezpiecznie usunąć?

Wasacz , a wejdz do niego i sprawdz czy jest w nim cos czy jest to poprostu pusty folder, najwyzej zmień jego nazwe lub go przenies, jesli wszystko bedzie OK to dobrze, a jeśli nie to go poprostu przywrócisz, a miałes kiedys jakies wirusy, bo jesli tak to mozliwe ze wirus był usunołes go a jakis folder stworzony przez niego został :slight_smile:

http://winforum.pl/archive/index.php/in … t-661.html

Są w nim dwa pliki:

Nigdy 8)

Faktycznie, miałem zainstalowany program System Mechanic, ale odinstalowałem go.

Wynika z tego, że ten folder jest pozostałością po usunięciu programu.

JNJN , dziękuję za pomoc.