Ukryty folder MSOCache

Witam

Mam na dysku C (czyli tam gdzie Windowsa XP) ukryty folder MSOCache ważący całe 530MB. Wcześniej nigdy takiego folderu nie miałem a jego zawartość to jakieś instaliki np. Outlook. Co z nim zrobić, czy moge go usunąć ze wzgledu na to że są tam tylko same instalki? Nazwa wskazuje raczej na to że są to pliki utworzone przez Windowsa, zreszta na dysku mam same małem programiki które nigdy nie robiły czegoś takiego (i jeszcze Office’a 2007) po zatym ważą za mało żeby ich instalki ważyły aż tyle dlatego (że nazwa wskazuje na to że jest to folder od Windowsa) boje się troche to usunąć. Pomocy!

edit:

Tak to na pewno pliki z Office 2007. Pamietam że przerywałem instalacje i pewnie się pliki tymczasowe nie usuneły. Czyli moge to usunąć? :smiley:

Jeśli masz zainstalowane Office 2007, to ten folder jest kopią zapasową wersji instalacyjnej. Możesz go usunąć, ale przy zmianie instalacji będziesz musiał płytę wkładać.

Jeśli nie masz Office 2007, to spokojnie można skasować.

Mam Office tak jak pisałem. Wiec usune to bo mam też i płytke i przy zmianie instalacji moge ją włożyć :slight_smile: