Ukryty folder

Cześć, mam mały problem, bawiłem się w ukrywanie plikow na systemie android, dokładniej chodzi o albumy z galerii. Przekopując internet natrafiłem na sposób ukrywania plików za pomoca wstaweinia “.” przed nazwa np. .XXX zamiast samego XXX. Niestety plik na tyle skutecznie został ukryty, że nie mam pojęcia jak go odnaleźć. Nie widzę go ani w telefonie, ani po podłączeniu pod komputer w folderze w którym wcześniej się znajdował.
Prosze o pomoc, ma ktoś jakiś pomysł jak to odzyskac albo wyjaśni co się z tym stało?

Znak “.” (kropka) poprzedzający nazwę w systemach opartych na Linuksie (czyli m.in. Android) oznacza katalog/plik “ukryty”. Włącz pokazywanie ukrytych plików i sprawdź czy ukryty katalog się “pojawi”.

XXX mówisz… :wink:

Jeśli chodzi o podgląd folderów poprzez komputer, nic nie dało. Jeśli chodzi o identyczna opcje już w samym telefonie, po x probie odswiezenia odnalazło plik.
Haha nazwa akurat była typowym przypadkiem, niestety nie o taką zawartość chodzi :frowning: (prywatne zdjecia w telefonie slużbowym)
Wracając do tematu, chyba wszystko jasne, zguba odnaleziona. Dzieki wielkie za sprawna odpowiedź, spokojnej nocy :wink: