Ukryty plik w folderze moja muzyka

Potrzebna pilnie pomoc.

W folderze moja muzyka na dysku C miałem zapisaną muzykę którą usunąłem.Ale pozostało mi coś w stylu ukrytych tapet.Nie mogę się tego pozbyć.

Załączam stronkę print screen

http://cid-6f164f2e20c68383.skydrive.li … iczny?uc=1

Proszę pomóżcie.

Sciągnij i zainstaluj programik : Unlocker Asistant - http://www.dobreprogramy.pl/Unlocker,Pr … 12240.html ,zrobi to za Ciebie… :lol:

Posiadam ten program i niestety on nie poradzi sobie z tym problemem.Problem jest szerszego rodzaju,gdyż tak jak na screenie widać na folderze jest widoczna tapeta,ale po otwarciu folderu jej tam nie ma.I mam już odkryte pokazywanie plików ukrytych w narzędzia - opcje folderów - widok.Problem polega na tym,że nie mogę ich odkryć by usunąć.

tajniak1983 ,

Poczytaj Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

…Problem polega na tym,że nie mogę ich odkryć by usunąć.

Już prubowałem na wszystkie możliwe sposoby by ten plik odkryć i nic.On jest ukryty gdzieś głęboko w systemie,ale nie potrafię go odnaleźć.

Kiedyś pamiętam,że formatowałem system przez takie pliki.Teraz mam obawy bo mam zbyt dużo ważnych plików na komputerze.

jaka jest jego wielkość ? program antywirusowy nic nie wykrywa ? masz jeszcze jedną opcję : WŁAŚCIWOŚCI - UKRYTY- ZASTOSUJ

http://www.pcworld.pl/news/77281/Usuwanie.plikow.html - spróbuj jeszcze tego

plik ma rozmiar 44 kb.

Spróbuj Delete FXP Files : http://www.jrtwine.com/products/dfxp/index.htm

Ewentualnie Directory Fixer http://www.searchengines.pl/index.php?s … ntry347724

Skasuj cały folder skoro jest pusty, a potem ewentualnie utwórz na nowo.

imeehow dziękuję za radę.Udało się.Tylko to był folder tylko do odczytu,nie tak łatwo taki folder usunąć.A najlepszy do tego okazał się Unlocker .Jedyny w swoim rodzaju.Ale najpierw trzeba zmienić dysk.Nie może to być dysk docelowy,tylko inny.W moim przypadku są to dwa dyski,C i D.i musiałem zamienić dysk C na dysk D.

Dziękuję wszystkim za pomoc.