Ukrywanie i zabezpieczenie folderów

szukam jakiegoś programu do zabezpieczenia czyli otwarcia folderu i przeglądania jego zawartości przez osoby trzecie… :o :o

Chodzi Ci o ukrycie folderu, czy jego zabezpieczenie hasłem ?

było by dobrze to i to ale ważniej o ukrycie jak już

zaszyfruj ten folder i po kłopocie, na konto do logowania załóż sobie hasło i nikt Ci go nie otworzy, oczywiście musisz mieć system plików NTFS

Klikasz PPM na folder, Właściwości i na dole masz : Atrybuty: Ukryty i to zaznaczasz :slight_smile:

A później :

Narzędzia -> Opcje Folderów -> Widok -> Nie pokazuj ukrytych plików i folderów

Folder Guard

Bardzo przydatny program. Można ustawić hasło na folder i zablokować całkowicie dostęp do folderu.

Ja tesz prubowalem ukryc folder i znikl mi napis i wszystko dobrze ale zostala ramka jesli ktos wie jak jom zamazac albo cos w tym stylu to prosze o pomoc to moze sie przydac http://www.porady.dzs.pl/porady/chowani … o-folderu/ Ale moj problem jest taki ze sciagnolem folderlocka i prubowalem go usunac bo mi sie nie podobal ale niechcial sie ruszyc i akurat byl jakis wielki informatyk ktury usunal wszystkie pliki i tego nie odinstalowal ale tu jest problem na jezdzam na folder klikam prawym przyciskiem i chce kliknac ‘‘zabezpiecz folder’’ ale pisze tylko ‘’ lock this folder with folderlock’’ jak na to klikam wyswiatla mi sie blad bo przeciez nie otpali mi sie program bez jego programu ktury wykasowal wielki informatyk a zalezy mi na zablokowaniu tego folderu przepraszam za was czas i z gury dziekuje.