Ukrywanie komentarzy od anonimów

Wydawało mi się, o naiwności, że mechanizm ukrywania komentarzy napisanych przez niezalogowanych userów, będzie poprawiał jakość tych pisanych przez użytkowników zalogowanych.

W rzeczywistości efekt jest odwrotny. Praktycznie jestem odpychany od komentowania. Bo komentarze ukryte nadal są widoczne (ale bez treści) i zajmują miejsce na ekranie. Jeśli jest ich dużo, to komentarze od userów zalogowanych po prostu topią się w tym gów…e.

Przykład — artykuł o tym czy policja może zmusić kogoś do odblokowania telefonu:

Jeden komentarz od zalogowanego useria na 10 przewiniętych ekranów:


Fajnie, nie?

Temat dłuższy niż tasiemiec. To powinno być zabronione na forum. Od razy przypomina posty z wklejonymi logami OTL. 10 screenów z 10 stron ukrytych amonitów. Można dostać zwrotki.
Człowiek przewijał. przewijał, prze…klinał.
Z dokładnie takimi absurdami ukrywania anonimów - było już i nic się nie zmieniło. Daremne żale.

Wnioski przedstawiane dawno dawno i oczywiście bez rezultatu. Lepi nie bedzie :smiley:

Hmm nie patrzyłem w kod, ale czy komentarze od anonimków nie maja innej klasy jak są ukryte? Nie dałoby się dodać atrybutu display:none ?

A nie masz zaznaczonego chceckboxa w ustawieniach konta?

Treść będzie ukryta ale nie sam fakt istnienia komentarza
Można to ukryć dodając do CSS to

.LFae5 {
    display: none;
}

lub jeżeli ktoś korzysta z uBlocka to

##.LFae5

Efekt końcowy:

Litości, @Docent zróbcie z tym coś.

Anonima mógł skomentować zalogowany, raczej CMS nie daje wtedy innej klasy, dodatkowo może paść za miesiąc z racji rekompilacji szablonu „React” czy innego jakiego używa WP do „minifikacji” klas.

Wtedy to przekracza możliwości uBo, jak riposty są ładowane po kliknięciu „załaduj odpowiedzi” (uBo nie kliknie sam z siebie).

Dodatkowo pewnie czasem trzeba będzie klikać załaduj „więcej komentarzy” jak z pierwsza setka będzie tylko anonimowa - uBo znowu sam też nie kliknie, twrócy nie planują dodać skryptletu „click.js” (nagle każdy będzie mógł klikać w byle co np. ukryty link po reklamie, bo sztywno wciskany w CMS strony - niekoniecznie każdy kliker ma opcję „pomiń” jeśli link jest display:none lub jego rodzic, dodatkowo musiałby wykrywać oszustwa, że inny filtr uBo nadał „display: inline-block” czy np. Stylus lub szybszy skrypt).


A nie masz zaznaczonego chceckboxa w ustawieniach konta?

wtedy komentarze anonimów zajmą 50-75% więcej miejsca jak pozwijane.