Ukrywanie mojego komputera w sieci bezprzewodowej (Vista)

Próbowałem już kilku sposobów:

  1. Komendy “Net server config /hidden:yes” ale wyskakuje taki komunikat: “Wystąpił błąd systemu 5. Odmowa dostępu.” Na dodatek działa tylko do restartu kompa.

  2. W rejestrze systemu w HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\LanmanServer\Parameters dodałem nową wartość Hidden REG_DWORD 0x00000001 ale nie działa (mój komputer nadal jest wyświetlany w sieci).

  3. W “Centrum sieci i udostępniania” w opcji “Odnajdywanie sieci” daję “wyłącz” i wtedy nie pokazuje mojego komputera w sieci oraz innych ale jednocześnie włącza się zapora systemu Windows i powstaje konflikt z zaporą Nortona. Jak wyłączam zaporę Windowsa to automatycznie włącza się “Odnajdywanie sieci” w “Centrum…” i koło się zamyka.

  4. W “Połączeniach sieciowych” na urządzeniu “Połączenie sieci bezprzewodowej” klikam prawym klawiszem myszki --> Właściwości i odznaczam “Responder odnajdywania topologii warstwy łącza”. Klikam OK ale nadal wyświetla zarówno mój jak i inne komputery w sieci.

  5. W “Połączeniach sieciowych” przy nazwie mojej sieci klikam dostosuj i jako “Typ lokalizacji” wybieram “Publiczna” no i niestety nadal wykrywa inne kompy.

Czy ktoś ma jakieś inne pomysły? Może jakieś programy służą do ukrywania komputera w sieci?