Ulead video studio 11 plus pomoc

Witam

Zgrywam filmy z kamery Panasonic DV do UledaVideoStudio11Plus. Wszystko działa OK. Jest tylko jeden mały kłopot. Płyty DVD które otrzymuję mogę odtwarzać na moim komputerze i domowym DVD. U moich rodziców, którzy nie mają programu Ulead w komputerze płyty nie działają , komp ich nie widzi. Czy ktoś może mi podpowiedzieć jak skonfigurować ustawienia mojego Uleada aby odbierał u rodziców, na kompie który nie ma programu Ulead Video Studio. :frowning:

musisz zkopiowac plik USBPORT.dll na płytkę

ja też mam podobny problem z odtwarzaniem zapisanych plików w innych odtwarzaczach lub komputerach. według Twojej rady skopiowałem plik USBPORT.dll na płytkę ale i tak nie odtwarza. czy mógłbyś mi poradzić krok po kroku jak to zrobić? zainstalowałem na komputerze cały program w którym jest ten plik i wciąż nie pomaga. Pytanie: czy jest wymagana jakaś konkretna lokalizacja gdzie on ma być zainstalowany? Proszę o pomoc… :smiley:

chrupeczek ,

Cześć chrupeczek!

Czy dostałeś odpowiedż na problem z odtwarzaniem zapisanych w Ulead Video Studio płyt DVD? Jeśli tak podziel sie wiedzą w tej kwesti.

Pozdrawiam Maciek.