Ulead VideoStudio 11plus problem z flashem

Witam,

Do obróbki viedo używam Ulead VideoStudio 11plus. Otóż mam z nim pewien problem. Ściągnąłem sobie kilka flashowych animacji z internetu (np. http://www.amarasoftware.com/flash-animations/fast.zip). Po rozpakowaniu go i wczytaniu w programie (Ulead 11) do biblioteki (kategoria ‘flash animation’), jest on normalnie umieszczany na liście plików. Ale kiedy próbuję go odtworzyć, okazuje się, że nie trwa on nawet sekundy. Gdy sprawdzam właściwości pliku w Uleadzie (prawym przyciskiem myszki klikam na plik, i wybieram properties), to pokazuje, że ilość klatek pliku wynosi 1. Co oczywiście jest nieprawdą, bo w rzeczywistości jest ich znacznie więcej. Program ‘flash player’ wszystko odtwarza normalnie, więc chyba jest to problem Uleadu albo mojego komputera. Kiedy zainstalowałem sobie wersję Ulead VideoStudio 9, to tam również pojawiał się ten sam problem. Dodam tylko, że standardowe animacje flasha (te przykładowe, które automatycznie instaluje ulead), działają poprawnie. A więc, co mam zrobić, żeby odtworzyć cały klip .swf, a nie tylko jedną, pierwszą klatkę i czy ktoś mógłby sprawdzić u siebie, czy po ściągnięciu takiej animacji (przykład wyżej), Ulead odtwarza ją poprawnie? Bardzo proszę, aby ktoś się zlitował i pomógł.