Ulepszanie kompa od podstaw :p

Mam kompa:

Pentium 4 (3,06MGHz)

2GB RAMU

Radeon 128MB

Plyta AGP, DDR2

Zasilacz codegen

Kupiłem tego kompa w chyba kwietniu, poniewaz moj stary sie rozlecial, nie mialem wtedy forsy wiec kupilem pierwszy lepszy zeby tylko byl, ale teraz mam naplyw gotowki i chce sobie go ulepszyc w sierpniu dokupilem sobie 2GB ramu DDR2(kingston), chce wymienic plyte glowna, karte graficzna i zasilacz. Co doradzacie? Mam na to do duzo kasy wiec kasa sie nie liczy:)

Q6800

DFI P35-T2R

2x1GB OCZ Platinum

8800 ULTRA

Tagan 700W

dzieki, jakbys mogl to podaj jakies linki do tych cudeniek :slight_smile:

klik

klik

klik

klik

klik

dzieki:) sa jeszcze jakies inne propozycje?

Dobre WC

:stuck_out_tongue:

Ile masz funduszy ? Najlepiej sprzedaj zestaw i kup coś pod PCI-E :stuck_out_tongue:

Jeśli kasa się nie liczy:

Jeśli chcesz zmienić procesor, bo nowa mobo:

Procesor

Dalej:

Płyta Główna

Karta graficzna (x2 SLI)

Zasilacz

Karta fizyki (w przyszłości pewnie się przyda)

  • chłodzenie wodne…więc pewnie i nowa obudowa

Myślę, że to cię zadowoli…może przedobrzyłem, ale jeśli nie zależy ci na kasie… :wink:

W życiu bym tego nie kupił

Pare tygodni i będą nowe technologie, więc ładować teraz grubą kase w sprzęt to zły pomysł

a ramy :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

proponuje brać TE

x 4 więc będzie 8 GB (wiem że teraz tego nie wykorzysta ale w przyszłości napewno się sprzyda ):lol: :lol:

Masz rację, ale skoro chce, żeby mu teraz podać konfig, to podaję taki jaki jest bardzo dobry na chwilę obecną. Zresztą nowe technologie wchodzą co chwilę, a premiery mogą się przesuwać…tak to można nigdy nic nie kupić

Powiedział, że RAMy ma…nie wiem tylko czy 2GB czy 4GB bo niejasno napisał…aha, i nie może wziąc 8GB tych RAMów, bo one są w kościach po 1GB, a płyta główna ma tylko 4 sloty…

Co za problem wziąć 2kity 2x2Gb ?

Bo te RAMy które polecił maladus są chyba tylko w kościach po 1GB…