Ulepszanie komputera :)

Mam grafikę Nvidia GeForce GTX 970 Procek: Intel Core i7-4790 Ram: 2x 4g ramu
Płyta główna: Gigabyte GA-B85M-HD3

Komputer dobrze sobie radzi w najnowszych grach , ale mnie kusi , żeby coś podrasować. CO ? Wydaję mi się, że płyta główna jest lipna.PYTANIE 1-Co mam ulepszyć ? PYTANIE 2 -Chce zakupić obudowę z widocznym całym wnętrzem bo chce sobie podświetlić i na biurko postawić xddd Jaką ?

Wydatki: MAKS 5000zł

Masz szybki dysk?

A jakie głośniki najlepszze ?

Przy tym budżecie praktycznie całość możesz wymienić. No, może przy obecnych cenach kart graficznych to za dużo powiedziane, ale za 3000-4000 masz mobo, procek i ramy 16 GB full opcja. Jedyny problem to jest z prockiem. Na chwilę obecną 7700K to padaka jakościowa - problemy z temperaturami, jej skoki przy przeglądaniu internetu, w grach 80+ na stock zegarach. Zakładam, że skalpowanie nowego procesora Cię nie interesuje raczej. Jest jeszcze Ryzen 7 1700/1700X, ale zaraz pewnie się odezwą głosy, że ma kilka klatek mniej od i7 7700K.

1 polubienie

Opłaca się łączyć Gtx 970 z czymkolwiek ? A jak tak to z czym ?

Łączyć w sensie z czym? Chodzi Ci o SLI? Jak kupisz GTX 970 w jakiejś rozsądnej cenie to czemu nie, choć zawsze lepiej brać za 1070 i sprzedać 970, ale ceny przez kopaczy to jakaś tragedia.